Huck
Dołączył/a: lipiec 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bartas97 to kup używkę 12 i po problemie:) nie No tak serio to warto poczekać jeśli chcesz nowy.
0
@BueN0 na LS gra Braithwait, co ty piszesz. Fati na jednej nodze go robi :)
0
@Mizander pewnie plują na nich na treningu, totalnie
7
@BordeR jeżdżę BMW, nie sprawdzałem:)
8
@Chakalaka a co ma klub do kiboli?
0
@klopx liczę, ze Fati wejdzie na LS, wiec Cou SPO/zmiennik Pedriego. Chyba, ze zagrac ofensywniej z pedrim na pivocie z De jongiem:)) mój problem z Pedrim jest taki, ze na SPO mimo wszystko potrzeba liczb, goli z dystansu (chociaż prób)
2
@Survier Zawsze lepsze to niz Braithwait na LS, choć chciałbym Cou na SPO w wyjściowej 11. Jestem fanem jego talentu, oczywiście w formie.
0
Jedyny problem z Coutinho jest taki, ze musiałby grac na SPO w formacji 4-2-3-1, wiec automatycznie Pedri na ławie.
0
@Crakitic możesz podesłać coś ciekawego :)
0
@Aureczek a sprawa F1 jak wyglada
0
A czy na tym całym via play będzie można oglądać mecze jako powtórki?:) czekam na premier league, champions league, No i oczywiście la ligę… wtedy biorę w ciemno:) tyle czekać na wyrzucenie dekodera z domu…
0
@BarcaSupporter skończenie szkoły to najlepsze co mi się przytrafiło. W szkole musiałeś siedzieć , a i po szkole się uczyć czy robic / spisywać zadania, nie mówiąc o stresie gdy całe życie się nie uczyłeś i leciało się ledwo na 2”kach z Polaka:) . W pracy masz z góry od do i koniec, a i pieniążki dają, dodatkowo można pracować w ciekawym dla siebie miejscu, a nie zacofanym systemie edukacyjnym.
0
@kamilop camavinga:)
Widzę ze Pedriemu, Fatiemu i Dembele się koncza kontrakty
1
@Alex66 zapomniałem, ze już mamy to w polszy:) dzięki:)
0
Wiecie może gdzie dostane xboxa series x? Czy wszędzie trzeba czekać?:)
4
@bielik dokładnie, gdyby każdy tak harował jak on to pewnie bylibyśmy w innym miejscu dzisiaj… chłopak miliarder, a daje z siebie 110%, mimo, ze nie jest wybitny, należy go szanować za to.
0
@DragonxNF tez to zauważyłem haha
0
@XTobiX myśle, ze poki co chce załapać rytm i chemię z kolegami z zespołu, przy tym właśnie nic nie odwalić, żeby Koemana do siebie nie zrazić. Dajmy czas
0
@Survier nie ten typ, nico Busquets
0
@Karzel Fati, Aguero, Dembele, Coutinho. Trochę więcej szczęścia jeszcze mogą dać ;)
7
Mimo gola nie rozumiem dlaczego on wpuszcza Roberto aka podaj do tylu… przecież innego podania nie widziałem od niego, tragedia. Czas na młodych, a nie odradzać spalonych piłkarzy.
0
@ciesla1220 do 80”tej minuty tak było, później myslalem, ze wróciły demony poprzedniego sezonu i jeszcze Lenglet wchodzący przy 3-2… zawał :)
2
Co zatańczył chłop to nie mam pytań haha
0
Ma ktoś poratować streamem?
0
Ale, ze Garcia zamiast Araujo? Chyba musi być z niego dobry kot na treningach:) choć wole wzrost i budowę urugwajczyka, daje spokoj…
1
Ale jestem podjarany nowym sezonem, nieważne jak się zaczynie czy skończy:) wcześniej wiadomo było kto będzie gwiazdą i ciągnął ten wózek, teraz czekam z niecierpliwością na te odpowiedzi w każdym meczu, bo w każdym może być to inna postać:) mam nadzieje na wieksze branie odpowiedzialności oraz ryzyka przez każdego gracza z osobna. Co by nie było, mam dobre przeczucia, VeB!
0
@MrPGG 3:1 , tak samo
0
@Marik1234 No rozumiem, ze chodzi o budżet. Ale jednak inni zawodnicy są zarejestrowani do rozgrywek, wiec o co chodzi? Jeśli mamy ponad limit to w ogóle nie powinnismy grac w La lidze jako cały klub. W innym przypadku, dlaczego nie można jednych wyrejestrować, a drugich zarejestrować?
0
@cat_r37 jaki plan skoro nikt nie chce kupić zawodników? A oni obniżyć pensji? Masz jakiś inny plan? XD
1
@Odcinkowy prawda tez jest taka, ze klub nie powinien cisnąć na limicie czy minusie. Zadłużenie z roku na rok się nie wzielo.