1

@bartas97 to kup używkę 12 i po problemie:) nie No tak serio to warto poczekać jeśli chcesz nowy.

0

@BueN0 na LS gra Braithwait, co ty piszesz. Fati na jednej nodze go robi :)

0

@Mizander pewnie plują na nich na treningu, totalnie

7

@BordeR jeżdżę BMW, nie sprawdzałem:)

8

@Chakalaka a co ma klub do kiboli?

0

@klopx liczę, ze Fati wejdzie na LS, wiec Cou SPO/zmiennik Pedriego. Chyba, ze zagrac ofensywniej z pedrim na pivocie z De jongiem:)) mój problem z Pedrim jest taki, ze na SPO mimo wszystko potrzeba liczb, goli z dystansu (chociaż prób)

2

@Survier Zawsze lepsze to niz Braithwait na LS, choć chciałbym Cou na SPO w wyjściowej 11. Jestem fanem jego talentu, oczywiście w formie.

0

Jedyny problem z Coutinho jest taki, ze musiałby grac na SPO w formacji 4-2-3-1, wiec automatycznie Pedri na ławie.

0

@Crakitic możesz podesłać coś ciekawego :)

0

@Aureczek a sprawa F1 jak wyglada

0

A czy na tym całym via play będzie można oglądać mecze jako powtórki?:) czekam na premier league, champions league, No i oczywiście la ligę… wtedy biorę w ciemno:) tyle czekać na wyrzucenie dekodera z domu…

0

@BarcaSupporter skończenie szkoły to najlepsze co mi się przytrafiło. W szkole musiałeś siedzieć , a i po szkole się uczyć czy robic / spisywać zadania, nie mówiąc o stresie gdy całe życie się nie uczyłeś i leciało się ledwo na 2”kach z Polaka:) . W pracy masz z góry od do i koniec, a i pieniążki dają, dodatkowo można pracować w ciekawym dla siebie miejscu, a nie zacofanym systemie edukacyjnym.

0

@kamilop camavinga:)

Widzę ze Pedriemu, Fatiemu i Dembele się koncza kontrakty

1

@Alex66 zapomniałem, ze już mamy to w polszy:) dzięki:)

0

Wiecie może gdzie dostane xboxa series x? Czy wszędzie trzeba czekać?:)

4

@bielik dokładnie, gdyby każdy tak harował jak on to pewnie bylibyśmy w innym miejscu dzisiaj… chłopak miliarder, a daje z siebie 110%, mimo, ze nie jest wybitny, należy go szanować za to.

0

@DragonxNF tez to zauważyłem haha

0

@XTobiX myśle, ze poki co chce załapać rytm i chemię z kolegami z zespołu, przy tym właśnie nic nie odwalić, żeby Koemana do siebie nie zrazić. Dajmy czas

0

@Survier nie ten typ, nico Busquets

0

@Karzel Fati, Aguero, Dembele, Coutinho. Trochę więcej szczęścia jeszcze mogą dać ;)

7

Mimo gola nie rozumiem dlaczego on wpuszcza Roberto aka podaj do tylu… przecież innego podania nie widziałem od niego, tragedia. Czas na młodych, a nie odradzać spalonych piłkarzy.

0

@ciesla1220 do 80”tej minuty tak było, później myslalem, ze wróciły demony poprzedniego sezonu i jeszcze Lenglet wchodzący przy 3-2… zawał :)

2

Co zatańczył chłop to nie mam pytań haha

0

Ma ktoś poratować streamem?

0

Ale, ze Garcia zamiast Araujo? Chyba musi być z niego dobry kot na treningach:) choć wole wzrost i budowę urugwajczyka, daje spokoj…

1

Ale jestem podjarany nowym sezonem, nieważne jak się zaczynie czy skończy:) wcześniej wiadomo było kto będzie gwiazdą i ciągnął ten wózek, teraz czekam z niecierpliwością na te odpowiedzi w każdym meczu, bo w każdym może być to inna postać:) mam nadzieje na wieksze branie odpowiedzialności oraz ryzyka przez każdego gracza z osobna. Co by nie było, mam dobre przeczucia, VeB!

0

@MrPGG 3:1 , tak samo

0

@Marik1234 No rozumiem, ze chodzi o budżet. Ale jednak inni zawodnicy są zarejestrowani do rozgrywek, wiec o co chodzi? Jeśli mamy ponad limit to w ogóle nie powinnismy grac w La lidze jako cały klub. W innym przypadku, dlaczego nie można jednych wyrejestrować, a drugich zarejestrować?

0

@cat_r37 jaki plan skoro nikt nie chce kupić zawodników? A oni obniżyć pensji? Masz jakiś inny plan? XD

1

@Odcinkowy prawda tez jest taka, ze klub nie powinien cisnąć na limicie czy minusie. Zadłużenie z roku na rok się nie wzielo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?