0

Veb68
mecz bedzie na SportKlub. Jest on na c+ i na n

0

Valdés, Alves, Piqué, Puyol, Abidal, Sergio, Xavi, Iniesta, Cesc, Messi i Alexis

0

@TheKronos
To jest Ruben Mino.

0

@Wielkobrzusz
Skończ napinaczu...

0

@skubus1995
Idąc twoim tokiem myślenia Raul nie jest wychowankiem Realu tylko Atletico czy kogoś innego. Zobacz nawet w wikipedie tam pisze ;)

0

@FanRealu90
To czym według Ciebie są wypowiedzi Mu na temat Barcy?

0

A ja nie wiedziałem, że REAL w super formie nie może wygrać z Barceloną w słabej formie

0

dzisiaj cos okolo 19 bedzie powtorka na tvp sport.

0

@Ziros
trudno wejść na fcbarca w sezon i terminarz??
FC Barcelona - Hospitalet CE 21.12.2011 20:00 Copa del Rey

0

Można odświerzyć?? Są tylko 2 bramki

0

@Ilka
tam to prawie każdy gra te mecze i wyniki 3-2, 4-1(lass 2x :D). Dla mnie najważniejszy jest główny mecz i żeby wyjść na fotel lidera przed kmś.

PS. Wie ktoś gdzie będą transmitowane kmś?

0

@ szefu91
Zależy dla kogo. Barca lubi grać szybką piłke więc murawa musi być mokra do tego. Niewiem jaka tam dżungla wyrosła ale rok temu nie była odpowiednio namoczona i barsie źle sie grało

0

Niedobrze :/ Mam nadzieje że wróci na SP Europy bo on jest dokładnie za tydzień

0

Audi Cup dzisiaj będzie tylko na Polsat Sport HD bo bedzie w tym samym czasie grała Wisła. Jutro bedzie też na Polsat Sport.

0

Witaj Ibi .Mam nadzieje ze bedziesz dobrze grac.

idz lepiej na realmadrid.pl.

ps. przypomnij mi ile fanów realu lizalo dupe ronaldo jak przyszedl

0

Co do c+ to bedzie mecz w 3d :) Tylko trzeba mieć tv 3d ,dekoder 3d i okulary 3d. Szkoda ze nie posiadam tego :(

stawiam 3-1 2x Messi 1x Villa i dla nich ozil

0

taki wynik nie będzie na gd. Fakt real może sie przestaszyć ale nie aż tak :P

0

Messi would normally be out for 20-25 days (minimum 2-3 weeks, maximum 4-5 weeks) #fcblive

mysle to bedzie najblizszy scenariusz

0

messi zejdzie okolo 60 minuty

0

razem jestesmy silni!!!

Visca el Barca!!!!

Visca el Messi!!!

Visca el Pedro!!!

0

madrid carbor saluta campion

0

Golllll!!!! Prędzej polski zespół awansuje do fazy grupowej LM,niż real przejdzie 1/8...

0

Ten sędzia chyba uczył się sedziowania z PES-a 2010.....

0

jutro o 13.00 prezentacja Eto'o

0

slavoo93

jest pokazany widok na miasto i nic więcej

0

mam pytanie czy FCBP jedzie na ten finał?

0

ja oglądam na http://rojadirecta.com/ tam są zawsze transmisje różnych meczów

0

czy ten mecz będzie na cyfrze+?

0

0

będzie może torrent z tego meczu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?