0

Oj bedzie obcięta pensja :P

0

skąd to wiesz diego626??

0

motyw z telefonami :DDD miodzio!!!

0

Campeones Campeones ole ole ole!!!

0

a thaigo napisał coś w tym stylu:
Chciałbym pogratulować moim dwóm kolegom @ juanmata10 i @ OriolRomeuVidal wygrania Ligi Mistrzów. Gratulacje!

0

fcbarca na fejsie:

Hiszpanskie Radio COPE podaje, ze mimo odniesionego urazu i operacji zlamanego obojczyka, wystep Daniego Alvesa nie jest do konca wykluczony... Wiecej informacji wieczorem, po konferencji prasowej.

0

@tibijczyk
Messi w tym sezonie zdobył złotego buta i pichichi(50). Prawdopodobnie będzie też królem strzelców lm(14). Powiedz mi prosze kto był lepszy w tym sezonie?? No bo chyba nie Ronaldo, który ma 41 gole w La liga i chyba 10 w lm??

0

@Mateuszek
Wyobrażam to sobie
P.G: Messi
T.V: To ja sie nie bawie
:D

0

@D.Villa
Jak podaje rozglosnia radiowa COPE, David Villa ponoc trenuje juz od ok 2-3 tygodni z pilka i ma byc gotowy na Euro. Pilkarz chce byc gotowy takze na final Pucharu Krola.

0

Transferowe nie, ale w przyszłym sezonie ma być w 1 zespole - klauzula w kontrakcie

0

falcao!!!!!

0

jest remis

0

chociaz remis

0

jest 0-0

0

albaaaaaaa ajjjjj

0

a gdzie rozny?

0

kurrr

0

jest soldado

0

panie emery jedna prośba- niech wejdzie soldado

0

sraka wejdzie

0

hernandez i mathieu za Feghouli i Piattiego

0

hmmm pepe odbija sie od Piattiego hehe

0

pepe aaaaaaaaaaaaaaaaahahhahhahaahhaha

0

co di marycha zrobila teraz?? :P

0

Llorente i Muniain odpoczywaja

0

Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Adriano, Sergio, Xavi, Iniesta, Cesc, Messi i Pedro

0

z profilu As Romy na fejsie
FORZA ABIDAL!!!
Forza Abi, siamo tutti con te!
Courage Abi, nous sommes tous avec toi!

0

Barcelona line-up (official): Pinto - Alves Pique Puyol Abidal - Xavi Busquets Iniesta - Messi Cesc Alexis

0

Sorry że nie ten temat ale wejdźcie http://niedlaacta.pl/ Jeśli to sie stanie nie będziemy mogli ściagać np. bramki lub meczy

0

Pinto, Alves, Puyol, Piqué, Abidal, Busquets, Xavi, iniesta, Cesc, Messi y Alexis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?