Generalnie masz rację, ciężko przeciwstawić się tak dobrze sformułowanym tezom i argumentom. Ja mam tylko jedno pytanie: czy to nie jest pójście na łatwiznę? Czy naprawdę nie było innych sposobów na znalezienie zysków pokrywających dziurę budżetową (nawet w dłuższym okresie czasu)? Co ze sprzedażą gruntów należących do klubu które zapowiadał Rosell? 111 lat tradycji nie powinno być tak łatwo wyrzucone do kosza, MIMO zmieniających się czasów.
Ahaaaa czyli powinniśmy siedzieć cicho i się cieszyć tak? Gratuluje, genialne podejście do życia. Czyli jak twój sąsiad będzie napi***alał muzyką od 6 do 22 to ty się cieszyć będziesz, bo przecież i tak nic nie możesz zrobić mimo że ci to przeszkadza tak? I nie wyprowadzisz się bo kochasz swoje mieszkanie, nooo ale skoro nie możesz nic zrobić bo sąsiad robi to zgodnie z prawem to się bedziesz cieszyl. Brawo.
@Rafalx160
Masz rację, ale nikt nie zabierze nam prawa krytykowania tej decyzji. To my swoim działaniem, oglądaniem meczów, kupowaniem koszulek (!), wyjeżdzaniem na mecze i kibicowaniu temu klubowi wspieramy go. I skoro nam się to nie podoba mamy prawo do głosu.
Po pierwsze: tradycja. Nikt z was tępaki nie widzi że to wyróżniało nasz klub? WYRÓŻNIAŁO, niestety w czasie przeszłym. Żaden z klubów z tzw. "najwyższej półki" nie mógł się pochwalić czymś takim. Jest to wartość której nie da się wyliczyć w pieniądzach. Pokuszę się o metaforę: wielu z was podchodzi w ten sposób jakby wygrana 5-0 z realem było niczym więcej jak 3 punktami. No i czemu reszta się tak cieszy i tym chwali skoro to tylko 3 pkt?
Po drugie: zysk. Logo UNICEFU wpływało na zysk poprzez wizerunek. Nie jestem ekonomistą, ale wiem, tak samo jak choć trochę ogarnięci ludzie, jak ważny jest wizerunek w dzisiejszych czasach. To logo nie dawało nam czystego zysku tylko pochodny. Oferowaliśmy nim wartości które partnerzy biznesowi bardzo sobie cenią. I dawało nam to dodatkowe zyski, z którymi dziś Rosell będzie się musiał pożegnać. Ktoś się pyta czym się różni Unicef od qatar fundation to zadam jedno pytanie: słyszał ktoś kiedyś o tej drugiej fundacji? Bo ja nie.
Po trzecie: obietnice wyborcze. Ile razy Rosell krytykował Laporte za samowolę? Mówił że nic nie konsultował z socios, że o najważniejsze sprawy trzeba ich pytać bo nikt nie zna się na tym lepiej niż ludzie którzy kochają ten klub. I co teraz Sandro? Można sobie podetrzeć dupe takimi wypowiedziami.
Podsumowując: te reklamy to bardzo zły krok, a do tej pory nie było potrzeby zysku z reklam na koszulkach. Nagle coś się dramatycznie zmieniło? A może Rosell wie że sobie nie poradzi z zarządzaniem klubem i załatwił sobie taką poduszkę powietrzną na w razie co?
Barce cieżko teraz sobie wyobrazić bez Puyola, tak jak choćby (niedaleko sięgając pamięcią) w 2007 roku ciężko było sobie wyobrazić Barce bez Ronaldinho. Mimo wszystko nie można się dziwić że kibice przywiązują się do zawodników, a w szczególności tak wyrazistych jak Tarzan.
Dla tych którzy podaja przyklad Maldiniego - czy facet grał w wieku 40 lat tak samo jak w wieku 28? To normalna kolei rzeczy że poziom sportowy obniża się (od osiągnięcia pewnego punktu w karierze) z wiekiem. Carles z roku na rok nie bedzie szybszy, sprawniejszy czy zwrotniejszy. No i trzeba dać szanse młodym by się rozwijali.
Ja uważam że zarząd z Puyolem powinni zadecydować przede wszystkim jak najlepiej dla dobra klubu. Jeżeli sytuacja ma polegać na grzejącym ławe i narzekającym Puyolu to lepiej niech odejdzie. Dla dobra klubu.
Cóż ja mam nadzieję że rzeczywiście to bzdury wymyślone przez as'a... Ale pamiętam jak dość niedawno Messi kogoś opluł. Jeżeli coś takiego miało miejsce Guardiola powinien wyciągnąć surowe konsekwencje żeby potem nie działo się to co w ostatnich dwóch sezonach.
Ja myślę że Ibra doskonale widzi co się dzieje dookoła niego, a gazety i opinia publiczna nie dają mu zapomnieć o tym że źle gra. Tak jak wcześniej PRAWIE wszyscy pieli z zachwytu nad Szwedem tak teraz nie ma nikogo kto by pisał o nim pozytywnie. OK on zasługuje na krytyke i całkowicie się z tym zgadzam, ale myślę że to go tylko umocni i zacznie grać lepiej (czyt. zacznie strzelać bramki). A transfer? To nie jest trochę zbyt pochopne podejście? Kolejne miliony do wydania, a co będzie jak jego następca będzie grał jeszcze gorzej?
Ahaaa i szkoda mi wszystkich tych ludzików którzy weszli na tą stronę TYLKO po to żeby upajać się przegraną Barcy. Mój post pewnie i tak utonie w szambie innych postów ale co tam - żal mi was wszystkich którzy cieszycie sie z niepowodzen innych
Komentarze
0
@challenger
Generalnie masz rację, ciężko przeciwstawić się tak dobrze sformułowanym tezom i argumentom. Ja mam tylko jedno pytanie: czy to nie jest pójście na łatwiznę? Czy naprawdę nie było innych sposobów na znalezienie zysków pokrywających dziurę budżetową (nawet w dłuższym okresie czasu)? Co ze sprzedażą gruntów należących do klubu które zapowiadał Rosell? 111 lat tradycji nie powinno być tak łatwo wyrzucone do kosza, MIMO zmieniających się czasów.
0
@imonkey
Ahaaaa czyli powinniśmy siedzieć cicho i się cieszyć tak? Gratuluje, genialne podejście do życia. Czyli jak twój sąsiad będzie napi***alał muzyką od 6 do 22 to ty się cieszyć będziesz, bo przecież i tak nic nie możesz zrobić mimo że ci to przeszkadza tak? I nie wyprowadzisz się bo kochasz swoje mieszkanie, nooo ale skoro nie możesz nic zrobić bo sąsiad robi to zgodnie z prawem to się bedziesz cieszyl. Brawo.
@Rafalx160
Masz rację, ale nikt nie zabierze nam prawa krytykowania tej decyzji. To my swoim działaniem, oglądaniem meczów, kupowaniem koszulek (!), wyjeżdzaniem na mecze i kibicowaniu temu klubowi wspieramy go. I skoro nam się to nie podoba mamy prawo do głosu.
0
Po pierwsze: tradycja. Nikt z was tępaki nie widzi że to wyróżniało nasz klub? WYRÓŻNIAŁO, niestety w czasie przeszłym. Żaden z klubów z tzw. "najwyższej półki" nie mógł się pochwalić czymś takim. Jest to wartość której nie da się wyliczyć w pieniądzach. Pokuszę się o metaforę: wielu z was podchodzi w ten sposób jakby wygrana 5-0 z realem było niczym więcej jak 3 punktami. No i czemu reszta się tak cieszy i tym chwali skoro to tylko 3 pkt?
Po drugie: zysk. Logo UNICEFU wpływało na zysk poprzez wizerunek. Nie jestem ekonomistą, ale wiem, tak samo jak choć trochę ogarnięci ludzie, jak ważny jest wizerunek w dzisiejszych czasach. To logo nie dawało nam czystego zysku tylko pochodny. Oferowaliśmy nim wartości które partnerzy biznesowi bardzo sobie cenią. I dawało nam to dodatkowe zyski, z którymi dziś Rosell będzie się musiał pożegnać. Ktoś się pyta czym się różni Unicef od qatar fundation to zadam jedno pytanie: słyszał ktoś kiedyś o tej drugiej fundacji? Bo ja nie.
Po trzecie: obietnice wyborcze. Ile razy Rosell krytykował Laporte za samowolę? Mówił że nic nie konsultował z socios, że o najważniejsze sprawy trzeba ich pytać bo nikt nie zna się na tym lepiej niż ludzie którzy kochają ten klub. I co teraz Sandro? Można sobie podetrzeć dupe takimi wypowiedziami.
Podsumowując: te reklamy to bardzo zły krok, a do tej pory nie było potrzeby zysku z reklam na koszulkach. Nagle coś się dramatycznie zmieniło? A może Rosell wie że sobie nie poradzi z zarządzaniem klubem i załatwił sobie taką poduszkę powietrzną na w razie co?
0
Bierq
Nooo, też mi sie tak wydaje! A za tym wszystkim na pewno stoi rząd Tuska na spółke z rosjanami i Putinem na czele!
0
Jak oni sobie nie radza z takimi potegami jak Mallorca czy Levante to ciekawe co bedzie jak im sie przyjdzie mierzyc z Sevilla albo Valencia:)
0
@sciah
Kto tak ma ten tak ma:)
Barce cieżko teraz sobie wyobrazić bez Puyola, tak jak choćby (niedaleko sięgając pamięcią) w 2007 roku ciężko było sobie wyobrazić Barce bez Ronaldinho. Mimo wszystko nie można się dziwić że kibice przywiązują się do zawodników, a w szczególności tak wyrazistych jak Tarzan.
Dla tych którzy podaja przyklad Maldiniego - czy facet grał w wieku 40 lat tak samo jak w wieku 28? To normalna kolei rzeczy że poziom sportowy obniża się (od osiągnięcia pewnego punktu w karierze) z wiekiem. Carles z roku na rok nie bedzie szybszy, sprawniejszy czy zwrotniejszy. No i trzeba dać szanse młodym by się rozwijali.
Ja uważam że zarząd z Puyolem powinni zadecydować przede wszystkim jak najlepiej dla dobra klubu. Jeżeli sytuacja ma polegać na grzejącym ławe i narzekającym Puyolu to lepiej niech odejdzie. Dla dobra klubu.
0
Jedno słowo: Barca!!!!!!!!!!!!
A jak ktoś dostanie za ten mecz 6 albo niżej śmiech na sali:D
0
Cóż ja mam nadzieję że rzeczywiście to bzdury wymyślone przez as'a... Ale pamiętam jak dość niedawno Messi kogoś opluł. Jeżeli coś takiego miało miejsce Guardiola powinien wyciągnąć surowe konsekwencje żeby potem nie działo się to co w ostatnich dwóch sezonach.
0
Bykunn
Ja myślę że Ibra doskonale widzi co się dzieje dookoła niego, a gazety i opinia publiczna nie dają mu zapomnieć o tym że źle gra. Tak jak wcześniej PRAWIE wszyscy pieli z zachwytu nad Szwedem tak teraz nie ma nikogo kto by pisał o nim pozytywnie. OK on zasługuje na krytyke i całkowicie się z tym zgadzam, ale myślę że to go tylko umocni i zacznie grać lepiej (czyt. zacznie strzelać bramki). A transfer? To nie jest trochę zbyt pochopne podejście? Kolejne miliony do wydania, a co będzie jak jego następca będzie grał jeszcze gorzej?
0
Ahaaa i szkoda mi wszystkich tych ludzików którzy weszli na tą stronę TYLKO po to żeby upajać się przegraną Barcy. Mój post pewnie i tak utonie w szambie innych postów ale co tam - żal mi was wszystkich którzy cieszycie sie z niepowodzen innych