O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 384
  • Liczba komentarzy 31
  • Polecenia 65

Komentarze

1

0

@masik86 Czyhrynski to był ewidentny wałek. Ktoś wyprał 10 baniek.

0

@VbamboeB Hahah robawiłeś mnie. Przeczytaj jeszcze raz, uważniej.

0

Potwierdzam!!!!

0

Zobacz wszystkie

30

Griezmann to najlepszy transfer "do przodu " po Suarezie. Będzie z niego dużo radości, oby tylko odpuścili "PanaProblem"Neymara.

13

Zbieram podpisy przeciwko transferowi Neymara , jego rodziny i problemów do Barcelony!

3

Gdy przyszedł Guardiola wypieprzyl szatnię w kosmos, tych co za bardzo nadzierali ryja chcąc być ponad klub, - gwiazdy - Ronaldinho i Deco, Etoo spokorniał i skończyły się rządy panów piłkarzy! od razu były puchary! Tą szatnię też trzeba przewietrzyć. Neymar to zgniłe jajo, nie brać go, sprzedać Coutinho chociaż za pięć dych ,dać szansę młodym Wague, Puig, Firpo, są zdolni i ambitni, a tych gwiazdorów , którzy nie potrafią wytrzymać drugiego meczu w LM, (Roma, Liverpool) sprzedać, wypożyczyć, oddać , pożegnać , zburzyć! I za kilka lat zbudować od nowa. Pique będzie prezydentem i znów zaświeci słońce dla cules! Póki co jeszcze się pomęczymy oglądając tą toporną Barcelonę. Kto to widział, żeby piłkarz z kontraktem się buntował? Każdy buntownik w pisssssdu na Madagaskar, albo na Kołymę, powariowali już czy co? Milionowe zarobki a w dupie źle. Rozumiałem odejście Neymara do PSG, większa kasa, wyjście z cienia Messiego, "nowe wyzwania" itd. ale teraz już nie rozumiem, poza tym nie ufam im, nie ufam obu Neymarom, z nimi zawsze będzie jak na minie, Chcecie żeby w Realu Madryt było gorzej? Odpuśćmy im Neymara!

2

Tu nie ma co się zastanawiać ani dyskutować,wszyscy odetchniemy z ulgą gdy dostaniemy chociaż 90 baniek za Coutinho. Niech idzie do Francji ,tam liga odpowiednia dla tego" magika" F.C.Barcelona to poważna piłka. Powodzenia w Paryżu Cou!

1

Tego się właśnie obawiałem. Teraz będzie kibel z tym Coutinho. Najgorszy transfer w historii i niestety trzeba go szybko spylić za pięć dych chociaż, ja pierdziu jaki zjazd, porażka na maxa!

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?