HeikkiFive
Dołączył/a: luty 2014
0 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki. Dodaję kom żeby znaleźć
1
Aż sobie przypomniałem jak Messi strzelił bramkę ręką :D
0
2
Belletti!
To był gość!
9
"VILLAAA, ach to jest David Villa!"
0
Dołączam się. Tego buga miałem w 14 i teraz mam też w 15.
0
Xavi, potem w hierarchii są kolejno Iniesta, Messi i Busquets
0
Edytowałeś komentarz i już nie pamiętasz?
0
W takim razie wszystkiego najlepszego :)
4
Pepe kiedyś nazwał Keite małpą. Zrobiłbym dokładnie to samo co Keita
0
No i to rozumiem ;)
0
czcionka na getrach jest taka sama jak w tamtym sezonie więc raczej nie
0
odpowiedź miałem dać gdzie indziej, sorry
0
W restauracji xD
0
Messi!!
0
KARNY!!
0
No i mecz zaczyna się od początku
0
Sprzedajmy jeszcze Messiego i Neymara. Proszę cię...
0
Abidal może grać również jako środkowy obrońca