13 sierpnia 2015, 08:23
0
Dzięki. Dodaję kom żeby znaleźć
6 kwietnia 2015, 10:40
1
Aż sobie przypomniałem jak Messi strzelił bramkę ręką :D
22 marca 2015, 21:26
10 stycznia 2015, 11:41
2
Belletti! To był gość!
25 grudnia 2014, 19:53
9
"VILLAAA, ach to jest David Villa!"
30 lipca 2014, 13:48
4
Pepe kiedyś nazwał Keite małpą. Zrobiłbym dokładnie to samo co Keita
20 listopada 2014, 20:05
Xavi, potem w hierarchii są kolejno Iniesta, Messi i Busquets
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Dzięki. Dodaję kom żeby znaleźć
1
Aż sobie przypomniałem jak Messi strzelił bramkę ręką :D
0
2
Belletti!
To był gość!
9
"VILLAAA, ach to jest David Villa!"
9
"VILLAAA, ach to jest David Villa!"
4
Pepe kiedyś nazwał Keite małpą. Zrobiłbym dokładnie to samo co Keita
2
Belletti!
To był gość!
1
Aż sobie przypomniałem jak Messi strzelił bramkę ręką :D
0
Xavi, potem w hierarchii są kolejno Iniesta, Messi i Busquets