O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik David Villa, Neymar
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2010

Statystyki

  • Dni w serwisie 4505
  • Liczba komentarzy 19
  • Polecenia 16

Komentarze

0

Dzięki. Dodaję kom żeby znaleźć

1

Aż sobie przypomniałem jak Messi strzelił bramkę ręką :D

0

2

Belletti!
To był gość!

9

"VILLAAA, ach to jest David Villa!"

Zobacz wszystkie

9

"VILLAAA, ach to jest David Villa!"

4

Pepe kiedyś nazwał Keite małpą. Zrobiłbym dokładnie to samo co Keita

2

Belletti!
To był gość!

1

Aż sobie przypomniałem jak Messi strzelił bramkę ręką :D

0

Xavi, potem w hierarchii są kolejno Iniesta, Messi i Busquets

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?