0

Nie ma się co odwoływać...

Dawać młodych i tyle!!!

0

Looky - naprawdę jesteście zajebiści, jak zwykle kawał dobrej roboty. Gdyby nie Wy to ten serwis już dawno by leżał odłogiem. Naprawdę to robi wrażenie bo jest zrobione z jajem. Jestem z Wami od 2003 roku i przez te 5 lat ta strona pod każdym względem wykazuje tendencję zwyżkową. Po równi pochyłej w górę.

Gratuluję, takich chłopaków jak Ty, Pyton, komandor (i reszta chłopaków których nie wymieniałem) to ze świecą szukać. BRAWO !!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?