Looky - naprawdę jesteście zajebiści, jak zwykle kawał dobrej roboty. Gdyby nie Wy to ten serwis już dawno by leżał odłogiem. Naprawdę to robi wrażenie bo jest zrobione z jajem. Jestem z Wami od 2003 roku i przez te 5 lat ta strona pod każdym względem wykazuje tendencję zwyżkową. Po równi pochyłej w górę.
Gratuluję, takich chłopaków jak Ty, Pyton, komandor (i reszta chłopaków których nie wymieniałem) to ze świecą szukać. BRAWO !!!!
Looky - naprawdę jesteście zajebiści, jak zwykle kawał dobrej roboty. Gdyby nie Wy to ten serwis już dawno by leżał odłogiem. Naprawdę to robi wrażenie bo jest zrobione z jajem. Jestem z Wami od 2003 roku i przez te 5 lat ta strona pod każdym względem wykazuje tendencję zwyżkową. Po równi pochyłej w górę.
Gratuluję, takich chłopaków jak Ty, Pyton, komandor (i reszta chłopaków których nie wymieniałem) to ze świecą szukać. BRAWO !!!!
Komentarze
0
Nie ma się co odwoływać...
Dawać młodych i tyle!!!
0
Looky - naprawdę jesteście zajebiści, jak zwykle kawał dobrej roboty. Gdyby nie Wy to ten serwis już dawno by leżał odłogiem. Naprawdę to robi wrażenie bo jest zrobione z jajem. Jestem z Wami od 2003 roku i przez te 5 lat ta strona pod każdym względem wykazuje tendencję zwyżkową. Po równi pochyłej w górę.
Gratuluję, takich chłopaków jak Ty, Pyton, komandor (i reszta chłopaków których nie wymieniałem) to ze świecą szukać. BRAWO !!!!
0
Nie ma się co odwoływać...
Dawać młodych i tyle!!!
0
Looky - naprawdę jesteście zajebiści, jak zwykle kawał dobrej roboty. Gdyby nie Wy to ten serwis już dawno by leżał odłogiem. Naprawdę to robi wrażenie bo jest zrobione z jajem. Jestem z Wami od 2003 roku i przez te 5 lat ta strona pod każdym względem wykazuje tendencję zwyżkową. Po równi pochyłej w górę.
Gratuluję, takich chłopaków jak Ty, Pyton, komandor (i reszta chłopaków których nie wymieniałem) to ze świecą szukać. BRAWO !!!!