0

Nie rozumiem jak można być tak upartym? Myślę, że po prostu chce pokać jaki to on konsekwentny jest i tyle. Jak można chcieć pozbyć się takiego zawodnika?!?!

Oby Eto został z nami.

0

Powiem krótko - brawo BARCA i ETO musi, powtarzam, musi zostać!!!

0

goal - z tego co mi wiadomo, jesli do realu przyjdzie krystynka, to van der varta nie kupią już. Poza tym, czytałem, że w Hamburgu ofertę realu przyjęli z lekki uśmiechem:) Nie puszczą go za mniej niż 20-25 mln ojro:)

0

Kapel 44 - tak ale nie co 3 min

0

Grają zeje...!!! Mogliby tak grać nawet 4x45 min:) Jedyna rzecz, która powinna się zmienić, to Henry z lewego skrzydła na środek... a reszta bez zarzutów. Hleb kapitalne zawody rozgrywa (i bramka jest tylko tego potwierdzeniem) doskonale się rozumie z Iniestą i Xavim. Zobaczymy jak będzie z mocniejszymi rywalami.

Koniecznie Silva na lewe skrzydło. Jest to niezbędny zawodnik. Eto zostaje i mamy konkretną ekipę:)

0

A co się dzieje z KUSZOTV?

0

A co się dzieje z KUSZOTV?

0

Brać i się nie zastanawiać!!! Im szybciej do nas trafi, tym szybciej zgra się z drużyną :) A Villa niech zostanie. Che go potrzebują :)

0

Najlepsza opcja dla klubu i Eto, to pozostanie Samuela w Barcelonie. Po co kombinować? Proste rozwiązania bardzo często są najlepsze:)

0

Bardzo dobra wiadomość :)))) Jeszcze fajnie jak by Gaurdiola powiedział to samo o Eto :)

0

To teraz skisła musi wygrać z żydkami:D i jadę do Krakowa na mecz:)

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: