0

Szczerze nawet tego nie przeczytałem ! Nie jest i nie był godny tych barw!

0

Wierzyłem od początku do końca, choć były chwilowe chwile zwątpienia. Obudziłem wszystkich w domu po bramce dającej awans! Visca el Barca! Wychodzę świętować!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?