Wierzyłem od początku do końca, choć były chwilowe chwile zwątpienia. Obudziłem wszystkich w domu po bramce dającej awans! Visca el Barca! Wychodzę świętować!!
Wierzyłem od początku do końca, choć były chwilowe chwile zwątpienia. Obudziłem wszystkich w domu po bramce dającej awans! Visca el Barca! Wychodzę świętować!!
Komentarze
0
Szczerze nawet tego nie przeczytałem ! Nie jest i nie był godny tych barw!
0
Wierzyłem od początku do końca, choć były chwilowe chwile zwątpienia. Obudziłem wszystkich w domu po bramce dającej awans! Visca el Barca! Wychodzę świętować!!
0
Wierzyłem od początku do końca, choć były chwilowe chwile zwątpienia. Obudziłem wszystkich w domu po bramce dającej awans! Visca el Barca! Wychodzę świętować!!
0
Szczerze nawet tego nie przeczytałem ! Nie jest i nie był godny tych barw!