Gujane
Dołączył/a: styczeń 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ech pięknie jest oglądać go uśmiechniętego.
1
Jakby nie Messi to ci parodyści się nadają do tarcia chrzanu. 150 mln btw. Szkoda Austriaków.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
I ta zakazana morda bleh
1
@Spider_Man Yamal, próbuj :P ,czy jak to tam Wuja mówił.
0
@Bilon87 To jest całkowita odklejka trenera.
0
@DonCarletto A to taki przytyczek z mojej strony, bo nie ma żadnych racjonalnych argumentów żeby bronić tego że on broni w pierwszym składzie. A szczególnie wymyślanie że 2 lata temu coś pobronił.
1
@DonCarletto To było 2 lata temu, jak Cię już ten Garcia bardzo kłuje w oczy, to przecież Raya też miał kozacki sezon i jest na pewno jest lepszy od SImona
1
@Kengo No ale przeprosił tam, że mu nie podał :P A tak na poważnie to będzie wielkie osiągnięcie jeżeli w 10 zrobią dobry wynik na tym mundialu .
0
Dziś byłyby 2 czerwone kartki :P
1
@Natalia12345 Mecz towarzyski, a on grał jeszcze finał LM. Trener chce pewnie żeby trochę odpoczął.
0
@Eklerek No Hernandez to też bardzo francusko brzmiące nazwisko :P
1
No cóż, nie będę płakał po Arsenalu.
0
@Gibbon_FCB A ta akcja Arsenalu to szczęśliwa nie była? Też przypadkowy blok (ręką), więc są po równo.
0
@CarlesLegend5 ogólnie zgadzam się z tobą, ale to jednak ludzie, pół sekundy na podjęcie decyzji i się zdążają takie sytuacje.
1
@Frimpong Tak ja można było się tego spodziewać :P Chujnie ze zgrzynią.
0
@Derean Była, ale te przepisy zmieniają się co pól sezony i teraz takiego czegoś nie gwiżdżą.
0
@NeyJr11 A później ludzie którym się to podoba będą narzekać na te słabsze drużyny że tak grają :P
1
@Bolton Spokojnie, będzie później :P
1
@FCB24 W siatkówce nie lepiej, jak się krzywo spojrzysz to już ci żółtą kartkę wlepiają.
0
@Smixu Tak zwany "hit" W Anglii.
0
@PatrykBarca W Liverpoolu też nie zaciekawie, ale to wiele kontuzji na koniec sezony.
0
@Gibbon_FCB Hej, ale gdzie wady :P
2
@takisobiektos A podobno mili w tym sezonie PL zwracać na takie przepychanki większą uwagę. Wyszło tak jak z kartkami za dyskusja, czyli martwy przepis.
0
W meczu live MU walczy dwóch upośledzanych :P
1
@Qba2312 Cazszmi się jeszcze z jaj złapie, żeby po meczu jak pies przepraszać.
0
Levante jeszcze walczy, myślałem że już po nich.
1
Ale ten Romero to jest bezmózg
0
@Lordzi Obie te drużyny nie są w najlepszej formie obecnie, ale to prawda widać że PSG łapie formę.