8

To Dembele powinien opuścić drużynę anie Raphinia. Dembele gra u nas od 5 sezonów i co chwilę wylatuje na kontuzje. Nie ma sensu trzymać piłkarza na którego nie można liczyć w kluczowych momentach sezonu bo kolejny raz ma kontuzje.

0

@korn234 O ile po tym co dzisiaj zobaczył bedzie dalej chciał tu grać XD. Poza tym oczywiście o ile taka taktyka ma jakiś sens ale jeśli jest takie założenie to nie mówmy o jakimś DNA BARCELONY no i przydałoby się gdyby przy takiej taktyce był De Jong

0

Jeśli mowa już o DNA Barcelony to jakoś mi się nie kojarzy żeby taktyka Barcelona kilkanaście lat temu polegeła na bezsensownych i marnych wrzutkach w pole pole karne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?