To Dembele powinien opuścić drużynę anie Raphinia. Dembele gra u nas od 5 sezonów i co chwilę wylatuje na kontuzje. Nie ma sensu trzymać piłkarza na którego nie można liczyć w kluczowych momentach sezonu bo kolejny raz ma kontuzje.
@korn234 O ile po tym co dzisiaj zobaczył bedzie dalej chciał tu grać XD. Poza tym oczywiście o ile taka taktyka ma jakiś sens ale jeśli jest takie założenie to nie mówmy o jakimś DNA BARCELONY no i przydałoby się gdyby przy takiej taktyce był De Jong
Jeśli mowa już o DNA Barcelony to jakoś mi się nie kojarzy żeby taktyka Barcelona kilkanaście lat temu polegeła na bezsensownych i marnych wrzutkach w pole pole karne
To Dembele powinien opuścić drużynę anie Raphinia. Dembele gra u nas od 5 sezonów i co chwilę wylatuje na kontuzje. Nie ma sensu trzymać piłkarza na którego nie można liczyć w kluczowych momentach sezonu bo kolejny raz ma kontuzje.
@korn234 O ile po tym co dzisiaj zobaczył bedzie dalej chciał tu grać XD. Poza tym oczywiście o ile taka taktyka ma jakiś sens ale jeśli jest takie założenie to nie mówmy o jakimś DNA BARCELONY no i przydałoby się gdyby przy takiej taktyce był De Jong
Jeśli mowa już o DNA Barcelony to jakoś mi się nie kojarzy żeby taktyka Barcelona kilkanaście lat temu polegeła na bezsensownych i marnych wrzutkach w pole pole karne
Komentarze
8
To Dembele powinien opuścić drużynę anie Raphinia. Dembele gra u nas od 5 sezonów i co chwilę wylatuje na kontuzje. Nie ma sensu trzymać piłkarza na którego nie można liczyć w kluczowych momentach sezonu bo kolejny raz ma kontuzje.
0
@korn234 O ile po tym co dzisiaj zobaczył bedzie dalej chciał tu grać XD. Poza tym oczywiście o ile taka taktyka ma jakiś sens ale jeśli jest takie założenie to nie mówmy o jakimś DNA BARCELONY no i przydałoby się gdyby przy takiej taktyce był De Jong
0
Jeśli mowa już o DNA Barcelony to jakoś mi się nie kojarzy żeby taktyka Barcelona kilkanaście lat temu polegeła na bezsensownych i marnych wrzutkach w pole pole karne
8
To Dembele powinien opuścić drużynę anie Raphinia. Dembele gra u nas od 5 sezonów i co chwilę wylatuje na kontuzje. Nie ma sensu trzymać piłkarza na którego nie można liczyć w kluczowych momentach sezonu bo kolejny raz ma kontuzje.
0
@korn234 O ile po tym co dzisiaj zobaczył bedzie dalej chciał tu grać XD. Poza tym oczywiście o ile taka taktyka ma jakiś sens ale jeśli jest takie założenie to nie mówmy o jakimś DNA BARCELONY no i przydałoby się gdyby przy takiej taktyce był De Jong
0
Jeśli mowa już o DNA Barcelony to jakoś mi się nie kojarzy żeby taktyka Barcelona kilkanaście lat temu polegeła na bezsensownych i marnych wrzutkach w pole pole karne