0

Co za darmozjad!!! Powinnien Grać z darmo żeby Barcelonie oddać kasę. Jak nie kontuzjowany to kompletnie bez formy. Przeciętny grajek na poziomie naszej Ekstraklasy.

0

Brawo dla Bartomeu i jego wspólników za super transfery.

1

Moze kibice Eintrachtu przyjdą. Oddajmy im wejściówki. Po drugie ceny biletów są strasznie drogie w porównaniu z innymi ligami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?