Co za darmozjad!!! Powinnien Grać z darmo żeby Barcelonie oddać kasę. Jak nie kontuzjowany to kompletnie bez formy. Przeciętny grajek na poziomie naszej Ekstraklasy.
Co za darmozjad!!! Powinnien Grać z darmo żeby Barcelonie oddać kasę. Jak nie kontuzjowany to kompletnie bez formy. Przeciętny grajek na poziomie naszej Ekstraklasy.
Komentarze
0
Co za darmozjad!!! Powinnien Grać z darmo żeby Barcelonie oddać kasę. Jak nie kontuzjowany to kompletnie bez formy. Przeciętny grajek na poziomie naszej Ekstraklasy.
0
Brawo dla Bartomeu i jego wspólników za super transfery.
1
Moze kibice Eintrachtu przyjdą. Oddajmy im wejściówki. Po drugie ceny biletów są strasznie drogie w porównaniu z innymi ligami.
1
Moze kibice Eintrachtu przyjdą. Oddajmy im wejściówki. Po drugie ceny biletów są strasznie drogie w porównaniu z innymi ligami.
0
Brawo dla Bartomeu i jego wspólników za super transfery.
0
Co za darmozjad!!! Powinnien Grać z darmo żeby Barcelonie oddać kasę. Jak nie kontuzjowany to kompletnie bez formy. Przeciętny grajek na poziomie naszej Ekstraklasy.