0

Mam nadzieje Eto !!! Jak bedzie stwarzał problemy to niema zmiłuj sie lecisz z Barcy bez sentymentow !!! :P Mam nadzieje ze juz nie bedzie takim gwiazdorkiem, moze go Pep czegos nauczy :))

0

Jeszcze jest Sylvinho prawda ? Ahh...tego sie obawiałem :/ Piłkarzy Barcy bardzo czesto nekaja kontuzje no ale cos futbol to gra kontaktowa :P Dani zdrowiej !!!

0

O TAAAK !!! brudnyjack masz racje chciałbym aby finał tego LM był Barca-Real i Blaugrana wygrywa z Realem...hmmm... 4:2 !!! :D

0

Widzów: 56 786 :/ Nie martwicie sie tym ? :( Oby to było tylko z powodu tego ze wszyscy w kataloni teraz wyjezdzaja na wakacje a nie z powodu słabej gry w tamtym sezoni albo Laporty :/ Kibice Barcy sa nietrwali trzeba to przyznac, mało mamy kibiców na dobre i na złe no po za nami prawda cule ?:D

Viva el POLSCY CULES Viva el Barca !!!

0

Powiem tak...1 połowa to mnóstwo błedów i chaotyczna gra Barcy :/ Niepodobała mi się ich gra :/ 2 połowa jednak zdecydowanie lepsza,Barca kontrolowała gre ale z spokojem, na prawde ładnie :)) Mimo wszystko jednak Pep musi troche popracowac jeszcze z zespolem, defensywa sie gubi i ogolnie zreszta cały zespoł musi popracowac i wtedy na pewno ten sezon zaliczymy do udanych :P !!! A Wisły nie bd podsumowywał to niema sensu :/ Było widać roznice klas :/

0

Iniesta, zdecydowanie to wkoncu wychowanek o ogromnych umiejetnosciach.Nie sprawia problemow i ma juz doswiadczenie to idealna osoba na 3 kapitana Blaugrany :)

VeB !!!

0

Nie !!! Jeffren zostaje ! Nie bedziemi zamieniac siekierki na kijek :/ Silva tak ale tylko za te 22 mln. nic niewiecej zadnych zamian z Barcy Atletic !!! To mlode talenty, za rok ewentualnie dwa to oni beda tworzyc nasza wielka Barce !!!

0

Gazprom xD Kto im podskoczy ? xD

0

Eto niemoze zostac :/ To konfliktowy gracz :/ Naprawde dobry z wielkim talentem ale...konfliktowy :/ Pep chce stworzyc zespoł,prawdziwy zespoł... Po za tym ludzie !!! Czemu zapominamy o Guddim ?:> To rowniez wspaniały napastnik,Pep daj mu szanse !!! Moim zdaniem Gudi moze spokojnie powalczyc o szanse z Henrym,ktory na dzien dzisiejszy jest gorszy niz islandczyk :D

0

Nie !!! Niemoge w to uwierzyc :/ Załoze sie na 100% ze za rok kupimy go za te 2 mln. :/ Nie no niemoge w to uwierzyc :/ bedzie tak jak z fabregasem :(((((((((

0

"Nigdy nie powiedziałem, że opuszczę Arsenal, nigdy. Jestem szczęśliwy, że stanowię część tej rodziny" ---> haha boz... :/ Jak mozna byc tak fałszywym :/ Everybody lies xD A pięknie! Ciesze sie! Bogu dzieki ze nie nietrafił do Barcy! Nie dosc ze by nie grało, a jakby grało to by robiło naszego Rasiaka, to jeszcze niszczyło by atmosfere w szatni!!! Jednak gwiazdy nam sprzyjaja xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?