Mam nadzieje Eto !!! Jak bedzie stwarzał problemy to niema zmiłuj sie lecisz z Barcy bez sentymentow !!! :P Mam nadzieje ze juz nie bedzie takim gwiazdorkiem, moze go Pep czegos nauczy :))
Jeszcze jest Sylvinho prawda ? Ahh...tego sie obawiałem :/ Piłkarzy Barcy bardzo czesto nekaja kontuzje no ale cos futbol to gra kontaktowa :P Dani zdrowiej !!!
Widzów: 56 786 :/ Nie martwicie sie tym ? :( Oby to było tylko z powodu tego ze wszyscy w kataloni teraz wyjezdzaja na wakacje a nie z powodu słabej gry w tamtym sezoni albo Laporty :/ Kibice Barcy sa nietrwali trzeba to przyznac, mało mamy kibiców na dobre i na złe no po za nami prawda cule ?:D
Powiem tak...1 połowa to mnóstwo błedów i chaotyczna gra Barcy :/ Niepodobała mi się ich gra :/ 2 połowa jednak zdecydowanie lepsza,Barca kontrolowała gre ale z spokojem, na prawde ładnie :)) Mimo wszystko jednak Pep musi troche popracowac jeszcze z zespolem, defensywa sie gubi i ogolnie zreszta cały zespoł musi popracowac i wtedy na pewno ten sezon zaliczymy do udanych :P !!! A Wisły nie bd podsumowywał to niema sensu :/ Było widać roznice klas :/
Nie !!! Jeffren zostaje ! Nie bedziemi zamieniac siekierki na kijek :/ Silva tak ale tylko za te 22 mln. nic niewiecej zadnych zamian z Barcy Atletic !!! To mlode talenty, za rok ewentualnie dwa to oni beda tworzyc nasza wielka Barce !!!
"Nigdy nie powiedziałem, że opuszczę Arsenal, nigdy. Jestem szczęśliwy, że stanowię część tej rodziny" ---> haha boz... :/ Jak mozna byc tak fałszywym :/ Everybody lies xD A pięknie! Ciesze sie! Bogu dzieki ze nie nietrafił do Barcy! Nie dosc ze by nie grało, a jakby grało to by robiło naszego Rasiaka, to jeszcze niszczyło by atmosfere w szatni!!! Jednak gwiazdy nam sprzyjaja xD
Powiem tak...1 połowa to mnóstwo błedów i chaotyczna gra Barcy :/ Niepodobała mi się ich gra :/ 2 połowa jednak zdecydowanie lepsza,Barca kontrolowała gre ale z spokojem, na prawde ładnie :)) Mimo wszystko jednak Pep musi troche popracowac jeszcze z zespolem, defensywa sie gubi i ogolnie zreszta cały zespoł musi popracowac i wtedy na pewno ten sezon zaliczymy do udanych :P !!! A Wisły nie bd podsumowywał to niema sensu :/ Było widać roznice klas :/
Widzów: 56 786 :/ Nie martwicie sie tym ? :( Oby to było tylko z powodu tego ze wszyscy w kataloni teraz wyjezdzaja na wakacje a nie z powodu słabej gry w tamtym sezoni albo Laporty :/ Kibice Barcy sa nietrwali trzeba to przyznac, mało mamy kibiców na dobre i na złe no po za nami prawda cule ?:D
Komentarze
0
Mam nadzieje Eto !!! Jak bedzie stwarzał problemy to niema zmiłuj sie lecisz z Barcy bez sentymentow !!! :P Mam nadzieje ze juz nie bedzie takim gwiazdorkiem, moze go Pep czegos nauczy :))
0
Jeszcze jest Sylvinho prawda ? Ahh...tego sie obawiałem :/ Piłkarzy Barcy bardzo czesto nekaja kontuzje no ale cos futbol to gra kontaktowa :P Dani zdrowiej !!!
0
O TAAAK !!! brudnyjack masz racje chciałbym aby finał tego LM był Barca-Real i Blaugrana wygrywa z Realem...hmmm... 4:2 !!! :D
0
Widzów: 56 786 :/ Nie martwicie sie tym ? :( Oby to było tylko z powodu tego ze wszyscy w kataloni teraz wyjezdzaja na wakacje a nie z powodu słabej gry w tamtym sezoni albo Laporty :/ Kibice Barcy sa nietrwali trzeba to przyznac, mało mamy kibiców na dobre i na złe no po za nami prawda cule ?:D
Viva el POLSCY CULES Viva el Barca !!!
0
Powiem tak...1 połowa to mnóstwo błedów i chaotyczna gra Barcy :/ Niepodobała mi się ich gra :/ 2 połowa jednak zdecydowanie lepsza,Barca kontrolowała gre ale z spokojem, na prawde ładnie :)) Mimo wszystko jednak Pep musi troche popracowac jeszcze z zespolem, defensywa sie gubi i ogolnie zreszta cały zespoł musi popracowac i wtedy na pewno ten sezon zaliczymy do udanych :P !!! A Wisły nie bd podsumowywał to niema sensu :/ Było widać roznice klas :/
0
Nie !!! Jeffren zostaje ! Nie bedziemi zamieniac siekierki na kijek :/ Silva tak ale tylko za te 22 mln. nic niewiecej zadnych zamian z Barcy Atletic !!! To mlode talenty, za rok ewentualnie dwa to oni beda tworzyc nasza wielka Barce !!!
0
"Nigdy nie powiedziałem, że opuszczę Arsenal, nigdy. Jestem szczęśliwy, że stanowię część tej rodziny" ---> haha boz... :/ Jak mozna byc tak fałszywym :/ Everybody lies xD A pięknie! Ciesze sie! Bogu dzieki ze nie nietrafił do Barcy! Nie dosc ze by nie grało, a jakby grało to by robiło naszego Rasiaka, to jeszcze niszczyło by atmosfere w szatni!!! Jednak gwiazdy nam sprzyjaja xD
0
Powiem tak...1 połowa to mnóstwo błedów i chaotyczna gra Barcy :/ Niepodobała mi się ich gra :/ 2 połowa jednak zdecydowanie lepsza,Barca kontrolowała gre ale z spokojem, na prawde ładnie :)) Mimo wszystko jednak Pep musi troche popracowac jeszcze z zespolem, defensywa sie gubi i ogolnie zreszta cały zespoł musi popracowac i wtedy na pewno ten sezon zaliczymy do udanych :P !!! A Wisły nie bd podsumowywał to niema sensu :/ Było widać roznice klas :/
0
Widzów: 56 786 :/ Nie martwicie sie tym ? :( Oby to było tylko z powodu tego ze wszyscy w kataloni teraz wyjezdzaja na wakacje a nie z powodu słabej gry w tamtym sezoni albo Laporty :/ Kibice Barcy sa nietrwali trzeba to przyznac, mało mamy kibiców na dobre i na złe no po za nami prawda cule ?:D
Viva el POLSCY CULES Viva el Barca !!!
0
O TAAAK !!! brudnyjack masz racje chciałbym aby finał tego LM był Barca-Real i Blaugrana wygrywa z Realem...hmmm... 4:2 !!! :D