0

piobyd1
przecież z Granadą wygralismy 1-0 po wolnym Xaviego

0

Inkk
no wyhamuj troszeczke wyhamuj , przesadziłeś

0

sebb
na jakie pierwsze miejsce ?? zdajesz sobie sprawe ze to jest Copa Del Rey ??

0

Messisinio
Ładnie szalejesz.jakim cudem Ty chcesz kupować już bilet na taki mecz jak tego meczu jeszcze nie ma ?

0

rafkop8
hehe gratulacje gratulacje w takim razie :) a co do pana Pepe to szkoda komentować bo każdy z nas wie jak jest !! I żaden głupi komentarz Pepe tego nie zmieii . Trzeba znać własną wartość

0

dge21
kto to jtest nayemar ?

0

Najmniej grozny ?? No nie powiedziałbym.... a analfabetyzm Iniesty>3 przeraża :) książki !! a nie w internecie głupoty pisać

0

Iniesta Xavi Fabregas oczywiśćie *

0

jakmi kurna 3 obrońcami ? dwóch stoperów i normalnie jeden Dm .. a nie trójka Iniesta Xavi Iniesta w drugiej linii bo kto będzie rozbijał ich ataki ? no chyba nikt z tej trójki...

0

no dobrze ale nadal nie ma defensywnego pomocnika

0

Cesc jako defensywny pomocnik ???? na mecz z realem ??? nie mam pytań

0

Kamil0014
szaleństwem jest także wyjście na Real bez Dm'a ! To wręcz samobójstwo ; o .. Mascherano za Pique , Busi za Ville , Cesc do ataku i chyba tak by było najlepiej

0

ljochim
no właśnie ja też jestem ciekaw

0

Matko , komentarze niektórych ludzi to jest poprostu żenada , czasami aż sie za głowe łapie jacy ludzie kibicują Barcelonie

0

kolan
co chcesz przez to powiedzieć ? :D.

0

Jak oni sprowadzą kolejną wielką gwiazdę pokroju właśnie Samuela to on dawno już osiwieje.. Myśle że nie kupią nikogo z wielkiej pułki , jak już to samych przeciętniaków

0

agawyc
hahahahah

0

maviu
co ma oznacząc Twój komentarz ? nie sądze że nie zrozumiałeś pierwszego komentarza , a jeśli nie zrozumiałeś no to tragedia troche

0

no no właśnie m_o_z , kolejna bramka Xaviego na wage 3 pkt . Pan redaktor troszeczkę się nie przygotował do tego artykułu ;p

0

no mi troszke mniej bo do 140 ale to już była taktyka ,,żeby sie tylko zwróciło''. bo ostatnio utopiłem strasznie dużo kasy w tego stsa i nic nie wchodzi , no a dziś Milan Levante City i Real wchodzi , Valencia w sumie też wtopa na weekendzie dośc duża , współczuje ! No ale raz pod a raz nad wozem ;p

0

kurde i wychodzi na to ze Katalończyczy jako jedyni mi kupon zawalą bo dałem hc ! No ale co tam...

0



O to co ? :) Oto kolejny raz kiedy Xavi strzela bramke na wage 3 pkt dla Barcelony ! Ciężki sezon wtedy był .

0

zloty07
tu nie chodzi o to że oni chcą a im nie wychodzi. Oni totalnie olali ten mecz , nie chce się im. Są w pracy , dostają za to kase więc co to ma być. Stoją w miejscu i podają od lini do lini

0

dlaczego 10 nominowanych do Złotej Piłki ( oczywiście nie wszyscy są na boisku ) grają taki piach z Granadą ??

0

ja pierdyle , ale piaaaach

0

lol Iniesta na ławie . szalony tez skład troche no ale ufamy Pep

0

No z tą typową 9 to poleciałeś troszeczke . A co do wyjazdu Alexisa na mecze reprezentacji to ani mowy być nie powinno. Ale nie od nas zależy , bądzmy dobrej myśli.

0

AdAm1357
no to powiem Ci , odkryłeś Ameryke

0

pisuczek
wtedy po tej bramce w barze wyleciałem ze swoje stolika i klęknołem na kolana ! To było niesamowite , nie kontrolowałem się chyba wogóle wtedy

0

VV Alves Puyol Mascherano Abidal Xavi Thiago Villa Messi Iniesta ! Byłoby syto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?