0

Miki_Messi2001
minusowanie CIe za taki post pokazuje poraz kolejny z jakimi dzieciakami mamy tutaj to czynienia ! Gość napisał 100 % prawdę i dostal 20 minusów tylko dlatego ze dzieciaki nie potrafią spojrzeć prawdzie w oczy . Pozdrawiam

0

Widać że większość z Was to dzieci grające w menagera ! Kupić , sprzedać , wypożyczyć ... pewnie i zostaniemy z 14 piłkarzami ! Ogar , sprzedać Ville i tyle

0

,,Oczywiście, kiedy statystyki Zidane'a już się nie zmienią, zupełnie inaczej jest z Andrésem Iniestą.''
dramat

0

Mam nadzieje ze w sobote przejrza na oczy i xavi cesc czy puyol poprostu nie zagrają . Przecież jest Villa , Tello , Thiago czy nawet Song , oni tego nie widza ? Po co są rezerwowi ? chyba po to żeby grali jak podstawowy gracz nie jest w stanie . Na upór w każdym najważniejszym meczu gra ta szóstka z przodu ( czyt. Busi , Cesc , Xavi , Iniesta , Messi , Pedro ) nie rozumiem tego , teraz to by ich nawet Wenger rozłozyl na czynniki pierwsze i wygral ;/ Element zaskoczenia musi byc w sobote , bo jak nie to znowu wpier.

0

chociąz ta nieobecność napewno jakis wpływ też ma , a porównanie braku Tito do jakiś urlopów za kołem polarnym jest żałosne . I wiem , sam bym tego lepiej pewnie nie napisał , ale jak się już ktoś za to bierze i czyta to potem tysiące ludzi to niech to ma sens, ręce i nogi.

0

tego się czytać nie da takim jest językiem napisane..no ale temat trafiony , też uważam że nieobecność Vilanovy nie jest przyczyną , a jest nią niestety nietrafiona taktyka.

0

Siema , wiecie może gdzie moge obejrzeć cały mecz Milan-Barcelona bo niestety nie dane mi bylo go oglądąć ?? :)

0

Ci co mogli oglądać Roniego na żywo a teraz Messiego i Inieste są szczęściarzami . P.S. Ronaldinho bił ich na głowe prawidłowymi zagraniami na boisku skoro on był wtedy sam z ,,cracków'' a ich jest dziś trzech a sukcesy podobne, no może prócz tego sezonu z 6 treofeami ale to było wyjątkowe raz na nie wiadomo ile .

0

lschabol
bo to prawda , tyczy sie to nie tylko Busquetsa ale i Alvesa niestety .

0

christo
slusznie , jak tylko będzie zbliżenie na alvesa to zmienie kanał. Mi nie chodzi o jego wygląd tylko zachowanie . Jeśli kompletnie sie tym nie brzydzisz to musisz być ślepo zapatrzony w Barca i tyle , Ale spoko , ja jeszcze 4 lata temu tez tak miałem .

0

Stelios 23
widzisz jak tu jest , napiszesz swoje zdanie i od razu masz minusy . Ja osobiście uwielbiam Barcelona ale na tego pana już patrzeć nie moge jak w każdej sytuacji leży i zwija sie z bólu , sorry ale jakby on gral w realu albo gdzie indziej to tak samo byście z niego szydzili i go nie lubieli jak kibice innych drużyn. Formą też nie błyszczy. Myśle że nie jestem jedyny który sie nie zmartwi jak odejdzie po sezonie.

0

Niech odpoczywa jakiś czas, Iniesta do 2 linii , a za Xaviego niech pogra Villa wkoncu te dwa czy trzy mecze z rzedu . Zobaczmy wkoncu w jakiej jest formie

0

To chyba BArcelona lubi robić zakupy u Wengera a nie Wenger w Barcelonie ! Ja bym go wypożyczył , ale ja mam główno do gadania , tak jak i Wy hehe

0

Ten rok będzie bardzo podobny ( przynajmniej tak mi sie wydaje ) do poprzedniego. Oczywiśćie nie mówie tutaj o pucharach bo nie wierze ze pod tym względem też bedzie podobny.Czyli Messi będzie strzelał , Iniesta robil magie czyli dryblował ,asystował itd. Byłoby to niesmaczne gdyby Messi znowu dostal ZP a Iniesta znowu siedział koło niego i tylko się uśmiechal. Ten gość też zasługuje na tą nagrode i mam nadzieje ze za rok on ją dostanie a nie Messi.

0

Santana10
No błysnołes teraz wyczuciem ironii .

0

konrado6-polać mu

0

oczywiśćie grają z Anglikami

0

Dokładnie . Jak można oglądac z całym szacunkiem mecz Hiszpanii z Francja jak nasi grają z Orłami ? a pewnie jak Polacy bedą prowadzić to zmienicie kanał , heh kibice :) Zresztą nawet sama reakcja na bramke powinna być inna jak Polacy strzelają a jak strzelają Hiszpanie.
http://www.soccer-live.pl/
tu macie transmisje na dzis

0

Zlatan to pajac , każdy to wie . Ale nasz zarząd to banda pajaców , jak można było oddać Samuela i jeszcze dopłacić za tą dziwke ? za tą hiene ? niestety , ale taka jest prawda

0

Ten mecz to był niestety początek konca R10 ! Co prawda nastepny sezon mial wybitny jesli chodzi o strzelone bramki , ale strzelał tylko na Camp Nou i juz tak nie świecil ! Ale i tak go kazdy uwielbia i pamietac bedzie do konca zycia

0

zabibarca
fajnie że aż kipisz wiedzą , człowiek nie miał neta przez dwa tygodnie i nie może usłyszeć normalnej odpowiedzi bo po drugiej stronie siedzi człowiek co pozjadał wszystkie rozumy . Do dojrzałości to ci daleko chyba

0

a Bojan trenuje z pierwszą drużyną wogóle ? wiecie cos na ten temat ?

0

ja pamiętam 50 dni , to była masakra

0

Pique też spodziewa się dziecka chyba nie ? :)

0

a ja Jednak mysle ze Villa2001 Was robi w ciula i chce sprawdzić waszą jak się okazuje agresywną reakcje ... Nie rozumiem jak sie można tak pukać po przeczytaniu jakis glupot

0

andi ty pajacu

0

On to ma życie !!

0

marko144
a czemu od razu wrzucasz nam tu real ? główno nas real obchodzi , rozmawiamy o naszych pomyłkach...zreszta RvN nie był pomyłką..zapewnił im tytuł mistrzowski na farcie ..a co do Ibry piłkarz wielki , charakter pajac

0

Santana10
a skąd wiesz że nie byłem ?? teraz to Ty gadasz rzeczy które nie mają zadnego potwierdzenia , więć zakończmy dyskusje która jest bezsensu , każdy ma swoje zdanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?