0

Również tylko pierwszą, jeśli będzie nuda, lub Argentyna będzie dostawała w pipke to lulu :D

0

A co w tym złego, reklamować kondony? Dali by 100 baniek czemu nie :)

4

Na 99% powodem jest, że nie gra musi być jakaś sprawa osobista z Lucho, bo nie chce mi się wierzyć, że gość nie gra bo jest słaby, nie ma formy czy coś. Vidal chyba został sprowadzony na życzenie Enrique i na prawdę nie wiem czemu nie gra, też nie wierze w bzdury typu, że może nie stara się na treningach...

0

No Peszko wchodzi, a myślałem że już chłopak baluje :)

2

hehe :D

14

Maszyna jest tylko jedna!

1

Tak

11

Dobra, oficjalnie można wyłączyć i iść spać. Brawo dla Neymars za bramkę.

2

Bo strzela takie bramki ;p

0

Messi mija brazoli jak pachołki.

3

Proszę Cie, tutaj ludzie pytają się na jakim kanale i o której leci LIGOWY mecz, choć u góry strony widnieje z tym informacja. Pisać komentarze z pytaniem potrafią ale wyszukać prostej informacji już nie.

7

Opis Messiego, to mistrzostwo świata :)

0

No, no Denis na prawdę zagrał bardzo dobry mecz, jak by grał regularnie to nasza pomoc wiele zyska bo jak na razie ma największy potencjał aby pomoc odżyła pod nieobecność Iniesty.

1

Neymar na ogladal się Ronaldo.

0

Ja w to nie wierze, nie wierzę.

0

Masche dziś bardzo dobrze gra.

0

Teraz mu cisniemy xd

31

Gwizdek a Busi do sędziego niech on się za grę weźmie.

0

Teraz grać z nimi, gol na obudzenie się.

0

Lewa i prawa strona nie istnieje, zwłaszcza lewa....

0

Jadą nas jak chcą, wchodzą w nasze polebkarne jak Norek..

17

Forma może i przyjdzie na wiosnę, ale od wiosny możemy już grać o nic. ;d

0

To nie Barcy wina, że z nami grają jak o życie, oni zapieprzaja nasi truchtaja.

0

Sevilla gra bardzo dobrze, to musiało się tak skończyć.

0

Nie daje mówisz? Jak go teraz nie ma to pomoc prawie nie istnieje. Chłop jest obecnie kluczowy.

0

Nigdy nie zrozumiem tego ciągłego przedłużania kontraktu. Nie którym zostały 2-3 lata a już pilne jest przedłużanie i dawanie im więcej kasu, nie przeczę że Messiemu się nie należy, czy Neymarowi, ale to jest chore w obecnych czasach.

5

Należy się jak Psu buda, ale chyba wszyscy znamy już wygranego...

1

Przez Legie notatnik padł.

0

No i brawo, piękna brameczka.

1

Problemy szkolne to nie problemy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?