Godlo
Dołączył/a: wrzesień 2024
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Spokojnie nie długo pewnie będzie na TVN7 poten na Tvn fabuła, a w wakacje z powrotem na Tvn :D Czekam aż puszczą jeszcze LOTRA :D
10
Ale płacz o te okładki, tak tylko przypominam, że to FCBarca.com jako pierwsza wpadła na na pomysł przeglądu gazet, ale ta rm tylko skopiowała, jak większość pomysłów z tej strony, oceny zawodników, potem gdy redakcja zrobiła aby użytkownicy też mogli oceniać to na ich stronie po 3 dniach również się to pojawiło, tamci nic własnego nie zrobili, zresztą widać to po ich stronie, że są niekompetentni i nie potrafią zrobić nawet ładnej strony.
0
W programie jest po 30 min.
0
24 Godziny, zwłaszcza że teraz wyszedł spin-off z innymi bohaterami 24: Legacy, znakomity serial akcji :) No i czekać na 5 sezon Skazanego i no polece oczywiście LOST :)
0
No i wylądował i cały misterny plan w piz....
0
lekko zeszła
1
ooo jeeeju
0
To jest właśnie Messi, brawo Suarez.
1
Co on broni, brawo.
2
Ujmę to tak, Gomes jest nie tylko pupilkiem Lucho :)
0
Najlepiej nie dopuścić do kaca, a tak to się weź za robotę, pomaga ;)
1
To tylko liczby, dla mnie Lucho nawet nie jest drugim najlepszym trenerem w historii Barcy :)
0
Oko kuzwa co on zrobił, OMG. Brawo Vidal
0
Co ten Leo, hahaha brawo.
0
No brawo Paco.
0
Vidala od świetne podania, do głupiej straty xd
0
Co ten Neymar??
1
Pele nie wziął leków dla tego takie bzdury gada :)
0
To spoko, ale nie zmienia tego że to dno i poziom z dupy.
0
Kto nazwa Akira, Toei? Jak nie to nie ma nazwy.
0
Skąd ty wyczasnales tego ssjikari? Nie ma czegoś takiego, "nowy" poziom Trunksa nie ma nazwy i nie zostało powiedziane, że to noowa transformacja, a co DBS to słaba seria, ma kilka dobrych momentów i postaci jak Beerus, ale tak to słabizna.
2
Parę razy było go widać z tabletem podczas meczu więc może akurat czytał opinie trenerów z fcBarcy.com! Jakie ma zmiany przeprowadzić czy taktykę wprowadzić.
0
Neymar co ty kur robisz?
0
Co ten Gomes musi zrobić aby go Luis zdjął? Gość wolny, wolne ruchy, wolne myślenie, nic nie daje, a gra dalej....
1
No oglądałem :D
0
Dokładnie taki Iniesta czy Busi bez formy dają więcej niż nasza całą pomoc, jak oni pokończą kariery to będzie dramat.
4
Od jakiegoś czasu nasz trener udziela cięgle te same wywiady, w sumie od początku sezonu ciągle czytam to samo, nic ciekawego nie mówi.
Powiedział by wprost, że sędzia zawalił bo jak można nie zobaczyć metrowego gola, no ludzie... Dramat!
2
Brawo, dawać jeszcze jedna!!!
0
Tenis to jakieś nudy, tylko piłka i Barca ;)
0
A to my zdobyliśmy ;)