0

Od poniedziałku wiedziałem, że Barca nie wygra tak nie wierzyłem zwycięstwo Barcy nie z obecną formą i Alvesem na PO. Lecz Gdy było 1-1 zacząłem wierzyć, mówię sobie teraz niech przycisną i będzie git, ale co oni robią? Klepią bezsensu od lewej do prawej, a Alves wrzuca 154547546 wrzutkę w pole karne która nic nie daje, ale on tego nie rozumie. Dlaczego Tata nie zrobił podwójnej zmiany w 55min? Trzeba było wpuścić Pedro Za Cesca, Alexisa za Messiego i atak Pedro-Ney-Alexis i na pewno coś by ruszyło. Najlepiej zagrali Bartra, Xavi, Alba(do końca 1 połowy) no i Neymar. Reszta znowu dno... Alves po tym meczu natychmiast powinien zostać sprzedany... Messi, Cesc muszą odpocząć z Athleticiem widzę atak -Pedro-Ney-Alexis i Montoya na PO, ale jeśli zagrajmy z Messim i Alvesem uwierzcie mi będzie 4 porażka...Płakać się chcę, ale Barca może jeszcze wrócić na szyt, wystarczy trenera, który ma taktyke na mecze i świeżej krwi do składu, a Barca może w next sezonie sięgnąć po potrójną koronę. VEB!!

0

Czemu tak żywiołowi nie byli podczas meczu?

0

Barca I Real zagrali dno, ale Real mial wiecej szczescia taka prawda I trza im pogratulowac. Dla mnie im wiecej takich porazek to szybciej dojdzie do rewolucji a lepiej niech Real tego nie chce.

0

No a nie dlugo 4 porazka. Tata pobija rekordy ala moyes.

0

Bartra nie jest winny 2 bramki_ tylko ten pajac alves. Jutro oficjalnie: Tata wyje*any!

0

Alves dziekujemy :)

0

Hahaha

0

Alves jest tak cieki, ze moja kolezanka lepiej by tam zagrala za niego :d

0

Messi wiecej takich rajdow tego brakuje.

0

Fartowną bramkę strzelił real...

0

Jest jeszcze nadzieja :D

0

Pedro pokaż im co to jest pressing. Jeszcze Alexis i oni sami będą zapieprzać za całą drużyne :)

0

Co oni robią, jezu co za bałwany... Barca sama oddaje piłkę i chcę aby Real strzelił...

0

Cesc to powinien odpocząć chyba z 3-4 mecze, lubię go i nie chcę aby odchodził ale musi odpocząć :)

0

Fabregas ty ślimaku :D

0

hahahaha Cesc hahaah jaka symulka :D

0

Nasi są Bogami, przecież mecz sam się wygra, po co biegać...

0

Jacy oni wolni są, wolni jak ślimaki... Płakać mi się chce

0

Iker był mijał naszych jak tyczki... :D

0

Tak jak ktoś pisał, zarząd powinien kleknąć i błagać o przebaczenie u FIFY aby zdjęli blokadę.

0

Tata ty masz jednak łeb to taktyki. Nie wiem czemu Alba zmieniony ale, że Alves i Fabs zostali na boisku? Taktyk poziom master :)

0

Alba zmieniony? Czemu? Jeśli nie miał kontuzji a go zmienił to Ja dziękuje za ten mecz.

1

Niech ten mecz sie konczy, sezon bez pucharu i trzeba czekac na nowy :)

2

Hahahahagb nie moge z alvesa

2

Boze real jest tak do ogrania a nasi tak wolna graja.. Gdyby Pinto tej szmaty nie wpuscil

2

Kibice Barcy w tej chwili powini wyjsc ze stadionu

4

Ahh widzicie ten presing Barcy? Klepią nas jak chca :D

3

Alves chyba licz ze jego wrzutki same wpadna do bramki

2

Pinto szmate wpuscil a alves niech zejdzie

2

Haha pinto tego nie obronil? To zart?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?