Godlo
Dołączył/a: wrzesień 2024
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Od poniedziałku wiedziałem, że Barca nie wygra tak nie wierzyłem zwycięstwo Barcy nie z obecną formą i Alvesem na PO. Lecz Gdy było 1-1 zacząłem wierzyć, mówię sobie teraz niech przycisną i będzie git, ale co oni robią? Klepią bezsensu od lewej do prawej, a Alves wrzuca 154547546 wrzutkę w pole karne która nic nie daje, ale on tego nie rozumie. Dlaczego Tata nie zrobił podwójnej zmiany w 55min? Trzeba było wpuścić Pedro Za Cesca, Alexisa za Messiego i atak Pedro-Ney-Alexis i na pewno coś by ruszyło. Najlepiej zagrali Bartra, Xavi, Alba(do końca 1 połowy) no i Neymar. Reszta znowu dno... Alves po tym meczu natychmiast powinien zostać sprzedany... Messi, Cesc muszą odpocząć z Athleticiem widzę atak -Pedro-Ney-Alexis i Montoya na PO, ale jeśli zagrajmy z Messim i Alvesem uwierzcie mi będzie 4 porażka...Płakać się chcę, ale Barca może jeszcze wrócić na szyt, wystarczy trenera, który ma taktyke na mecze i świeżej krwi do składu, a Barca może w next sezonie sięgnąć po potrójną koronę. VEB!!
0
Czemu tak żywiołowi nie byli podczas meczu?
0
Barca I Real zagrali dno, ale Real mial wiecej szczescia taka prawda I trza im pogratulowac. Dla mnie im wiecej takich porazek to szybciej dojdzie do rewolucji a lepiej niech Real tego nie chce.
0
No a nie dlugo 4 porazka. Tata pobija rekordy ala moyes.
0
Bartra nie jest winny 2 bramki_ tylko ten pajac alves. Jutro oficjalnie: Tata wyje*any!
0
Alves dziekujemy :)
0
Hahaha
0
Alves jest tak cieki, ze moja kolezanka lepiej by tam zagrala za niego :d
0
Messi wiecej takich rajdow tego brakuje.
0
Fartowną bramkę strzelił real...
0
Jest jeszcze nadzieja :D
0
Pedro pokaż im co to jest pressing. Jeszcze Alexis i oni sami będą zapieprzać za całą drużyne :)
0
Co oni robią, jezu co za bałwany... Barca sama oddaje piłkę i chcę aby Real strzelił...
0
Cesc to powinien odpocząć chyba z 3-4 mecze, lubię go i nie chcę aby odchodził ale musi odpocząć :)
0
Fabregas ty ślimaku :D
0
hahahaha Cesc hahaah jaka symulka :D
0
Nasi są Bogami, przecież mecz sam się wygra, po co biegać...
0
Jacy oni wolni są, wolni jak ślimaki... Płakać mi się chce
0
Iker był mijał naszych jak tyczki... :D
0
Tak jak ktoś pisał, zarząd powinien kleknąć i błagać o przebaczenie u FIFY aby zdjęli blokadę.
0
Tata ty masz jednak łeb to taktyki. Nie wiem czemu Alba zmieniony ale, że Alves i Fabs zostali na boisku? Taktyk poziom master :)
0
Alba zmieniony? Czemu? Jeśli nie miał kontuzji a go zmienił to Ja dziękuje za ten mecz.
1
Niech ten mecz sie konczy, sezon bez pucharu i trzeba czekac na nowy :)
2
Hahahahagb nie moge z alvesa
2
Boze real jest tak do ogrania a nasi tak wolna graja.. Gdyby Pinto tej szmaty nie wpuscil
2
Kibice Barcy w tej chwili powini wyjsc ze stadionu
4
Ahh widzicie ten presing Barcy? Klepią nas jak chca :D
3
Alves chyba licz ze jego wrzutki same wpadna do bramki
2
Pinto szmate wpuscil a alves niech zejdzie
2
Haha pinto tego nie obronil? To zart?