Goal
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A może Ci kibice zrzeszeni w ... gejowskich klubach kibica przyszli dziś na stadion bo dowiedzieli się o rózowych koszulkach?
a co powiedzielibyście na zielone??
0
chciałbym mieć Premiere lub Gol TV na satelicie. co muszę kupić co zrobić?
proszę o odpowiedź.
0
Jak Messi nie ma szans jak grał ogryzek meczu z Racingiem. Jest w miarę wypoczęty..
0
.! byłbym niezmiernie rad gdyby tak wyglądała tabela na koniec sezonu. Oczywiście że nie Fair Play.. .!
0
mógłby mi ktoś napisać w ilu meczach Messi strzelił te 23 gole??
0
Fajna wstawka..
Moze mi ktos napisac ile meczy rozegrał Messi w tym sezonie i ile goli strzelił. Chodzi mi o PD LM i CdR.
0
''Dobrą drużynę'' nie poznaję się po tym jak zaczyna a jak kończy . ;]
tak to powinno byc..
0
"Dobrą drużynę'' poznaję się po tym nie jak zaczyna a jak kończy. :]
0
ale parapety
Jeżeli nie ma obrońców to go na JEDEN mecz dać do Barcy Atletic na tą niedziele..przecież i tak nie gra a w dziś i tak usiądzie na ławce.
A Ci od razu że przesunąć. Czytać ze zrozumieniem.!
0
można by oddac na niedzielę Sylvka
0
sharif --->
jakbyś nie widział to Barcman podbija i prowadzi..
0
Rio Ferdinand
Nemanja Vidic
Patrice Évra
Cristiano Ronaldo
Ja w tej 11 widze 4 piłkarzy ManU a nie 5.
0
Barcelona do tej pory wliczając wszystkie rozegrane mecze (sezon 2008/09) : przedsezonowe, Puchar Gampera, Puchar Katalonii, Copa del Rey, Liga BBVA, Champions League zdobyła - 95 goli...
a straciła - 27...
Taką statystykę wam podam...
0
Witam, chciałbym mieć GolTV lub Premiere na Cyfrowym Polsacie.. Co muszę zrobić..??
0
12:00 Liga Mistrzów Losowanie
13:00 Puchar UEFA Losowanie
Eurosport.
Licze na Arsenal!!!!!
0
Powiedzcie mi bo kłócę się z kumplami z kim zagra Lech.. Czy z zespołem z Ligi Mistrzów czy może z zespołem z II miejsca, czy może z zespołem z I miejsca??
0
dlaczego drugiej bramki nie komentują panowie Leszek i Jacek?
0
Czasami jak huknie na bramkę przeciwnika to ściąga pajęczyny z okien ;)
0
Moja 11-stka:
Casillas - Maicon,Puyol,Vidić,Lahm - Ronaldo,Xavi,Fabregas,Silva - Messi,Ibrahimović
0
A ja tak bardzo chciaĹbym Ĺźeby Yaya strzeliĹ gola Realowi. TakÄ bombÄ z dystansu jak z Interem, tylko trochÄ z dalszej odlegĹoĹci..
Visca el Yaya!!
0
Real tak jest zafascynowany kontuzjami w zespole, że kupił kontuzjowanego Huntelaara. Chcą także Di Marię, który też leczy kontuzje.
Paranoja.. !!
0
Konradinho dlaczego bramki DVD mi nie chcą chodzić? Jakie radzisz kodeki?? tylko .mpg nie chce mi chodzić.
0
40 bramek w 13 meczach ... A żółtko to pewnie Guardiola kazał złapać Eto'o..:)
0
Do redakcji. Na rojadirecta.com jest mecz w świetnej jakości. można przeprowadzic relację live. wystarczy wybrać mecz Barcy i kliknąć na mahavira [cat] Justin
0
the hero from the san siro
0
Ventolrŕ musiał czuć się wspaniale.. Życzę tego samego Eto'o..
0
Jeżeli mówimy o 4 golach w meczu to Vagner Love strzelił 4 przeciwko FK Moskwa.
0
RadekFCB ----> Sie znasz..
Złota Piłka jest przyznawana za ubiegły rok, a nie sezon. Trzeba utrzymać forme przez cały 2008 rok.
Messi miał spadek na początku ale wzrost pod koniec, natomiast Ronaldo na odwrót..
0
Sadorus ---> istnieje takie coś jak płyta DVD. tam nie bedzie problemu z przechowaniem bramek wielkości 15 MB.
0
W tym comiesięcznym rankingu jesteśmy na pierwszym miejscu exe quo z Liverpoolem. :))))