0

A może Ci kibice zrzeszeni w ... gejowskich klubach kibica przyszli dziś na stadion bo dowiedzieli się o rózowych koszulkach?

a co powiedzielibyście na zielone??

0

chciałbym mieć Premiere lub Gol TV na satelicie. co muszę kupić co zrobić?

proszę o odpowiedź.

0

Jak Messi nie ma szans jak grał ogryzek meczu z Racingiem. Jest w miarę wypoczęty..

0

.! byłbym niezmiernie rad gdyby tak wyglądała tabela na koniec sezonu. Oczywiście że nie Fair Play.. .!

0

mógłby mi ktoś napisać w ilu meczach Messi strzelił te 23 gole??

0

Fajna wstawka..

Moze mi ktos napisac ile meczy rozegrał Messi w tym sezonie i ile goli strzelił. Chodzi mi o PD LM i CdR.

0

''Dobrą drużynę'' nie poznaję się po tym jak zaczyna a jak kończy . ;]

tak to powinno byc..

0



"Dobrą drużynę'' poznaję się po tym nie jak zaczyna a jak kończy. :]

0

ale parapety

Jeżeli nie ma obrońców to go na JEDEN mecz dać do Barcy Atletic na tą niedziele..przecież i tak nie gra a w dziś i tak usiądzie na ławce.

A Ci od razu że przesunąć. Czytać ze zrozumieniem.!

0

można by oddac na niedzielę Sylvka

0

sharif --->

jakbyś nie widział to Barcman podbija i prowadzi..

0

Rio Ferdinand

Nemanja Vidic

Patrice Évra

Cristiano Ronaldo

Ja w tej 11 widze 4 piłkarzy ManU a nie 5.

0

Barcelona do tej pory wliczając wszystkie rozegrane mecze (sezon 2008/09) : przedsezonowe, Puchar Gampera, Puchar Katalonii, Copa del Rey, Liga BBVA, Champions League zdobyła - 95 goli...

a straciła - 27...

Taką statystykę wam podam...

0

Witam, chciałbym mieć GolTV lub Premiere na Cyfrowym Polsacie.. Co muszę zrobić..??

0

12:00 Liga Mistrzów Losowanie

13:00 Puchar UEFA Losowanie

Eurosport.

Licze na Arsenal!!!!!

0

Powiedzcie mi bo kłócę się z kumplami z kim zagra Lech.. Czy z zespołem z Ligi Mistrzów czy może z zespołem z II miejsca, czy może z zespołem z I miejsca??

0

dlaczego drugiej bramki nie komentują panowie Leszek i Jacek?

0

Czasami jak huknie na bramkę przeciwnika to ściąga pajęczyny z okien ;)

0

Moja 11-stka:

Casillas - Maicon,Puyol,Vidić,Lahm - Ronaldo,Xavi,Fabregas,Silva - Messi,Ibrahimović

0

A ja tak bardzo chciałbym żeby Yaya strzelił gola Realowi. Taką bombę z dystansu jak z Interem, tylko trochę z dalszej odległości..

Visca el Yaya!!

0

Real tak jest zafascynowany kontuzjami w zespole, że kupił kontuzjowanego Huntelaara. Chcą także Di Marię, który też leczy kontuzje.

Paranoja.. !!

0

Konradinho dlaczego bramki DVD mi nie chcą chodzić? Jakie radzisz kodeki?? tylko .mpg nie chce mi chodzić.

0

40 bramek w 13 meczach ... A żółtko to pewnie Guardiola kazał złapać Eto'o..:)

0

Do redakcji. Na rojadirecta.com jest mecz w świetnej jakości. można przeprowadzic relację live. wystarczy wybrać mecz Barcy i kliknąć na mahavira [cat] Justin

0

the hero from the san siro

0

Ventolrŕ musiał czuć się wspaniale.. Życzę tego samego Eto'o..

0

Jeżeli mówimy o 4 golach w meczu to Vagner Love strzelił 4 przeciwko FK Moskwa.

0

RadekFCB ----> Sie znasz..

Złota Piłka jest przyznawana za ubiegły rok, a nie sezon. Trzeba utrzymać forme przez cały 2008 rok.

Messi miał spadek na początku ale wzrost pod koniec, natomiast Ronaldo na odwrót..

0

Sadorus ---> istnieje takie coś jak płyta DVD. tam nie bedzie problemu z przechowaniem bramek wielkości 15 MB.

0

W tym comiesięcznym rankingu jesteśmy na pierwszym miejscu exe quo z Liverpoolem. :))))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?