Goal
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajnie że Canal+Sport pokazuje mecze Barcy. Już 7 na 8 pokazał. Jedynie z Getafe na wyjeździe nie pokazywali :)
0
Mejor
albo nie znasz znaczenia słowa 'fuera' albo jesteś kompletnym idiotą.
0
Dla mnie najlepsi komentatorzy to Ray Hudson i Phil Schoen z GolTV.
Nie zapomnę w szczególności jak Messi strzelił na 2-1 z Espanyolem i Phil Schoen krzyczy: Barcelona win the league!!! Niestety każdy wie jak to się skończyło .. :(
0
Co robi Keita Messiemu :D ??
0
Baros1990
w lidze hiszpańskiej rekord należy do... Abela Resino, który grając w Atlético Madryt nie puścił gola przez 1275 min. (listopad 1990 - marzec 1991).
0
TeunPL
Rekord Świata: Geraldo Mazarópi (Brazylijczyk) z Vasco da Gama - 1816 minut (czerwiec '77 - wrzesień '78)
0
Nie wiem czy zauważyliście, ale jak nasz peyna jedzie na mecz to zawsze jest pogrom..
Trzeba się wybrać na Real ;)
0
http://www.elmundodeportivo.es/gif/20090831/chyg2.jpg
0
Figo zakończył karierę piłkarską 31 maja 2009 roku.
0
Niech Redakcja doda do newsa:
16.09. Inter-Barca - ŚRODA
29.09. Barca-Dynamo - wtorek
20.10. Barca-Rubin - wtorek
04.11. Rubin-Barca - ŚRODA
24.11. Barca-Inter - wtorek
09.12. Dynamo-Barca - ŚRODA
W pierwszej kolejce na bank pokażą Inter-Barca bo nie ma w tym dniu żadnych innych szlagierów. Żaden mecz na Camp Nou nie jest w środę.
0
Losowanie jest w czwartek o 17.45 a potem wręczenie nagród. Tak jest napisane na uefa.com
0
laswoman
Nie widzisz daty 14.08.2009? Chodziło o pierwszy mecz .!!
0
Jak odejdzie Gudi to Pedro powinien dostać 7 a Jeffren 27
0
http://www.fcbarcelona.com/web/downloads/sala_premsa/fotos/Plantilla0910/futbol_plantilla.jpg
Zdjęcie grupowe 2009/1010. Zlatan wklejony ;)
0
Riera ma kopyto ;) pokazał to nieraz w Liverpool'u. A grał kiedyś w Espanyol'u.
2 bramka Pandeva i Pique ze spalonego ale i tak Hiszpania by wygrała.
0
No jest. Pod Henry'm.
Madryt bedzie miał do dyspozycji 25 zawodników. Dobrych zawodników.
0
cules100pro
http://objetivo.sport.es/thumb_large/usrupload3016.jpg
To jest tatuaż.!
0
TVP Sport, bez opóźnienia :D
0
Ja się zgadzam. Oni nie chcą go kupić tylko wykupić prawo pierwokupu. Jeżeli Messi nie chce odchodzić to można wyciągnąć niezłą kasę od City.
0
http://www.ustream.tv/channel-popup/detv13
pięknie chodzi. password: 1180
0
Żona musi przecież iść za mężem ;D
0
Najlepszy bramkarz:
-Diego López (Villareal)
Najlepszy obrońca:
-Gerard Piqué (Barcelona)
Najlepszy pomocnik:
-Xavi Hernández (Barcelona)
Najlepszy ofensywny pomocnik:
-Andrés Iniesta (Barcelona)
Najlepszy napastnik:
-Lionel Messi (Barcelona)
Odkrycie sezonu:
-Sergio Busquets (Barcelona)
0
Wie ktos ile mu zostało umowy? Zerwac umowe.
Trzyma sie nas jak Trol-Kalac trzyma sie Milanu.
0
"Dlaczego nie całuję koszulki Interu? Najpierw trzeba coś wygrac, by zasłużyć na uznanie tych, którzy pomagają mi w tej przygodzie." - powiedział Eto'o.
0
już mają koszulki dla niego
http://store.inter.it/img/prodotti/th/I9001_9ETO%27O.jpg
jak coś to usunąć spację
0
Laporta będzie mógł odejść w spokoju dokonując transferu Zlatana.
Za rok Sandro sprowadzi nam Fabregasa i skład kompletny.
A jeśli chodzi o wzrost to Zlatan i Pique vs. Alves i Messi ;)
0
Powodzenia Sammy ;)
ps. Gramy z City o Gampera !!!!
0
"Po" sezonie 2006-07 Belletti opuścił Barcelone..
0
FCB-kat
haha.:) Dawno tak sie nie usmiałem.
Kto da ci teraz za Eto'o 35-40 mln? NIKT! Hleb przeciez wypożyczenie a kupić mogą go dopiero po sezonie więc nie wliczaj tych 10 mln teraz.
Eto'o max. 20 mln + 40 mln = 60 mln, więc ty lepiej ucz się maxy.;)
0
FCB-kat
A ty na ile wyceniasz teraz Eto'o? że E2 + Hleb (wyp.) + 40 mln = 90 ?