Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wygrać powinien Xavi. Na drugim miejscu Sneijder, a trzeci powinien być Diego Forlan.
0
Real ma zamiar również sprowadzić Kikuta ^^
0
Arsenal w tej chwili miażdży Chelsea 3:0. Mamy się bać? ^^
0
prze fota HAHAHAHA ^^
0
rychu641, a co mówił w wywiadzie Casillas? Mówił, że Leo jest lepszy od Kryśki. Chciałem poczytać komentarze na stronie rm.pl jak ukaże się news o tym, ale niestety się nie ukazał. HAHAHA xD Ciekawe co by napisali kibice Realu? ^^
0
No i SUPER! :)))
0
hahahahaha ^^
0
Marcin94
A ile było w pierwszym meczu pucharu Hiszpanii z Murcią, która gra chyba w III lidze? ^^
0
Będzie mógł zadebiutować z Levante?
0
Ibi ;)
0
Furia, szkoda tylko, że takiego pressingu nie było w meczu z Barceloną. A widziałeś pressing Barcy w meczu z Realem? Wtedy to chyba chwilami gracze Królewskich nie wiedzieli co się dzieje na boisku. Gratuluje wczoraj bardzo wysokiego zwycięstwa, ale musisz pamiętać, że to tylko Levante. To już nie była Sevilla, z która wygraliście, nie oszukujmy się szczęśliwie, po bramce, którą oni dali sobie wbić z dziecinny sposób.
0
A tych z Madrytu to nie słuchajcie tylko przybijcie z nimi PIĄTECZKĘ i narka ^^ A mam przypomnieć ile było w pierwszym meczu Realu z Murcia, która gra III lidze? Chyba 0:0 ;ppp xD
0
Weźcie nie płaczcie z remisu. Bez jaj, przecież to są tylko ludzie, nie będą wszystkiego wygrywać, a w dodatku 5:0. Mogą mieć słabszy dzień. Bilbao zamurowali bramkę i nie mogliśmy się przebić. Wygramy w rewanżu spokojnie. Ale co do składu, to Pep trochę przesadził. Mógł wystawiać najsilniejszy skład, przecież to był ostatni mecz w 2010 i wypadało by go wygrać. W dodatku następny mecz zagramy dopiero 2 stycznia więc na pewno by odpoczęli do tego czasu ;)
0
HAHAHAHA przecież ja to mówię na żarty. Przecież wiadomo, że wygramy w rewanżu.
0
Panowie kurde chyba mamy kryzys ^^
0
Spokojnie. Nawet jak będzie 0:0 to na pewno wygramy w rewanżu :))
0
Negredo co strzelił przy ten sytuacji to junior by to lepiej strzelił. Co on chciał walnąć pod poprzeczkę czy co?
0
blancos Piąteczka ;))
0
Gdyby Negredo strzelił sam na sam...
0
Dzisiaj była szansa na stratę punktów przez Real... wyszło jak zawsze.
0
HAHAHAHA ale frajerzy...
0
Podpisz kontrakt lepiej ^^
0
Ale ten Real gra piach. Sevilla miała 2 dogodne okazje na bramkę, szkoda, że chociaż jednej z nich nie wykorzystała. Może w II połowie...
0
Mnie też cieszy postawa Villi. Biega, walczy, pomaga w obranie, a co najważniejsze to strzela bramki. W lidze ma już 11 i powoli goni Leo ;))
0
Taka faza, jak by nie umieli sobie sprawdzić kiedy gra Real.
0
Warn!
0
FENOMENALNIE! FENOMENALNIE! FENOMENALNIE!
0
TOTAL FUTBOL!!
0
Nie ma słów na to co dzisiaj nasi zagrali. PIĄTECZKA ;)
0
PIĄTECZKA ;)