O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 1468
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Wygrać powinien Xavi. Na drugim miejscu Sneijder, a trzeci powinien być Diego Forlan.

0

Real ma zamiar również sprowadzić Kikuta ^^

0

Arsenal w tej chwili miażdży Chelsea 3:0. Mamy się bać? ^^

0

prze fota HAHAHAHA ^^

0

rychu641, a co mówił w wywiadzie Casillas? Mówił, że Leo jest lepszy od Kryśki. Chciałem poczytać komentarze na stronie rm.pl jak ukaże się news o tym, ale niestety się nie ukazał. HAHAHA xD Ciekawe co by napisali kibice Realu? ^^

Zobacz wszystkie

0

Z tą Islandią nieźle przysiał^^

0

ech...

0

No to pięknie!:/

0

karpik, to my przegraliśmy ten finał na własne życzenie. Mieć 6 bramek przewagi i przegrać na takim poziomie, takiemu zespołowi jak Barca nie przystoi. Zgadzam się, fenomenalnie bronił Omeyer, ale chyba Blaugrana myślała już, że jest po meczu i uwierzyli, że już mają wygrany mecz. Szkoda tego niewykorzystanego karnego w końcówce bo potem obroniliśmy i rzuciliśmy. To by była bramka na remis. Szkoda... Kilonia pokazała, że jest MEGA mocna. Zeitzowi nie szło, ale w końcówce to on moim zdaniem dał wiarę, że można jeszcze to wygrać.

0

Świetny transfer! Duże wzmocnienie pod koszem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?