4

cd 2


Przypomnę ci że Polska przyjmuje cześć imigrantów z Ukrainy nie są to duże ilości ale jednak.

To UE zaprosiła nas nie Polska groziła jej wojną o przystąpienie, PAMIĘTAJ też że kilka rynków pracy nie było otwartych dla naszych rodaków, więc masz rację Pakistańczycy i inni mogli zakładać firmy pracować w UE a Polacy nie.

Pisałem to już albo wszyscy z Polski uciekną do bogatszych krajów albo potworzą się enkalwy imigrantów jak w Francji czy Angli gdzie Anglik i Francuz nie wchodzą bo się boją. Wybierz się do enklaw romów w Polsce to może zrozumiesz ale nie wchodź za głęboko.

5

Rzeczpospolita 200 lat temu była najbardziej etnicznie bogatym krajem, panowała różnorodność kultur i religii , ale nasz kraj jak podejrzewam wiesz sporo przeszedł sąsiad zdradzał sąsiada i nie mówię tu o państwach a o sytuacjach dom w dom. Przez lata zaborów i nierównego traktowania Polacy stali się nieufnym narodem, jeśli znasz historię II WŚ to powinieneś wiedzieć że mieliśmy podpisane traktaty pokojowe z Niemcami i Rosjanami a większość krajów Europy gwarantowała naszą niezależność i co. Dlatego mnie nie dziwi nieufność rodaków.

Ludność Polski już od dawna jest poniżej 36 mln, jeśli chodzi o obciążenia podatkowe to zlikwidujmy komunistyczne granty jakie mają górnicy czy zomowcy w pierwszej kolejności, Polska dopłaca do każdej tony węgla ok 200 zł i dodatkowo 250 tysięcy zł dziennie kary za wspomaganie kopalń i ignorowanie odnawialnych źródeł energii, a rząd chce kopalnie wpiąć do np. tauronu gdyż ten przez jakiś czas będzie wstanie utrzymywać tego darmozjada. Za PO rzez 4 lata biurokracja wzrosła o 14% czyli kupiono głosy.
Duda dużo mówi tak jak PO mówiła przed wyborami więc tym się nie będę sugerował wcale.

Bardzo ładne marzenia ale wątpię by ci imigranci zostali w Polsce dla nich rajem jest WB i to tam jest cel ich podróży, co do pracy to trochę optymistycznie do tego podchodzisz pani która sprowadza syryjskie rodziny mówiła że to średnio 3-5 dzieci więc licząc sprawiedliwie jeden rodzic do pracy drugi musi pilnować dzieci(chyba że im dziadków sprowadzisz ale z czego będą żyli z Syrijskich emerytur!!!!) więc jedna osoba będzie utrzymywała 4 wiec jak nie nazwać tego socialem może mi to wyjaśnisz

Ci ludzie są o innej mentalności i ciężko będzie im się wpasować do Polskiego piekiełka, zresztą zboczeńcy w sutannach jakoś nie palą się do ratowania chrześcijan co powinno być ich celem numer jeden.

0

Jestem od ciebie starszy więc gdybym ja również kibicował od urodzenia.....

0

No byle kto nie gra w Ajaxie i Arsenalu, ale są powody że Verma nie zrobił kariery jakiej mu wróżono.

Normalnie dalej uważał bym że ten transfer to pomyłka ale te 3 punkty które dał barcy Belg mogą przesądzić o mistrzostwie, jeśli tak się stanie to wtedy ten transfer się zwróci.

3

Ty jak widzę kibicujesz Barcy od dnia urodzenia, wygląda na to że jesteś największym Cule.

0

Bo jest skoncentrowany na leczeniu.

0

Komentarz usunięty

0

Bo za masche nie ma dodatkowych grantów więc nie grał, znów w Argentynie będzie histeria i potem jeszcze większe lamenty.

2

Martinez to powinien uważać co mówi bo za lat 40 może być zmuszony do nie wjeżdżania do niektórych dzielnic wielkich Hiszpańskich miast w obawie o swoje zdrowie i życie no chyba że planuje przejść na islam. Tak jest już pod Paryżem i w wielu innych Francuskich miastach oraz w kilku Angielskich po prostu Europejczycy tam nie wchodzą, a imigranci potworzyli tam swoje enklawy, co tu daleko szukać wygląda to tak jak z "Polskimi" cyganami.

1

Cóż opaski to teraz kolejne trofeum, ale jak nazwać sytuację kiedy kapitanem zostaje chłopaczek bodajże 17-letni, ale uwaga synek Hagiego.Prawda jest taka ze prawdziwym charakterom ta szmatka potrzebna nie jest, ale też nie każda drużyna potrzebuje kapitana w stylu Terrego czy Mattheusa.

2

Nie widziałem jeszcze piłkarza żeby od początku do końca kariery był najlepszy.

1

A ja poproszę o listę bo jestem ciekawy.

0

Pedro to trochę przesadził z tymi dziećmi i szkołą.

1

Jak patrzę na tego w środku to też mnie kolana bolą.

2

To jest problem Roberto gdy już wszystko wskazuje że będzie dobrze, los sprawia że Roberto wszystko musi zaczynać od nowa.

3

Jak dla mnie jedynym poszkodowanym jest Keylor i tylko on, de gea kto by się nim przejmował, po pierwsze szantażysta a po drugie chyba zapomniał co mówił jak odchodził z Atletico.

AS podaje że de gea na niedoszłym transferze zarobił 10 mln, chciał bym zobaczyć miny tych co go bronili jeśli okaże się to prawdą.

0

Kolejnego pucharu?, Xaviego? języczka Cristiano?.

0

Mnie zabrakło strzałów z dystansu kameni to fachura ale jak by dostał 10 strzałów to może tego jednego by wypluł przed siebie.

1

Zakładasz że sędzia ma 100% skuteczności, z każdej z tych akcji mógł zrobić karniaka bo np. był źle ustawiony rozkojarzony ale nie nie zrobił z żadnej.

0

Tu rafinhi nie widzę masz rację. Rafinha 2014/2015 w Hiszpańskich rozgrywkach trochę ponad 1200 minut, więc nie wiem kto nie przemyślał co pisze. No chyba że piszesz o obecnym sezonie to w takim razie nie mamy o czym dyskutować bo ja napisałem"po powrocie".

0

Rafinha był kluczową postacią w Celcie w Barcy gra epizody\ogony po powrocie, wątpię by Suarez jeszcze wrócił do stolicy Katalonii i przywdział koszulkę pierwszej drużyny.

0

Ronaldo obszedł się smakiem(sport)



Tez mi uhonorowanie za 5 puchar, dali pomacać kulki i zadali po jednym dennym pytaniu.

0

Polskie kluby zamiast bredzić o zagranicznych wzorach powinny zobaczyć jak to robią w Bate z rodzimymi piłkarzami, no ale Wisła Kraków(piję tu głównie do lat świetności) dopiero od niedawna ma boiska dla młodych wcześniej trenowali na pastwiskach. Albo można przywołać stawowego który zaraz po awansie z 2 ligi mówi o walce o lige mistrzów i że to on wymyślił tiki-takę.

0

2+2=4 tylko jeśli nie wierzysz w boga.

0

Zgadza się ale irytują mnie te posty o tym jak on to mobilizuje drużynę, rzeczywiście w reprezentacji jak ryknie to tam jest efekt, ale w Barcy nie ma a Pique to już w ogóle ma jakąś awersję do tych okrzyków Masche.

0

Sam napisałeś że chodzisz do baru , podejrzewam że tam płacą koncesję więc w 50% cię rozgrzeszam :). Przede wszystkim nie chciał bym generalizować ale nie oszukujmy się Barca nic nie ma z ludzi którzy mienią się jej kibicami a grosza na nią nie wydają.

0

Dyrygentem piszesz: wieczne złe ustawienie gubienie pułapek offsaidowych i wyjścia na raz. 4 kapitan ok ale ja nie zauważyłem efektów jego motywacji, może się drzeć i klaskać cały rok a jeden gest Puyola robił więcej. Stoperem na pewno jest lepszym bo Masche to DP i tyle. Poza tym gość wali wielbłądy w najważniejszych meczach 2X MC czy Juve to tylko przykłady z brzegu.

1

Nie przejmuj się oni są największymi i najwierniejszymi kibicami ale mecze oglądają w necie bo po co płacić, i udają głupka że nie wiedzą skąd Barca ma część kasy.

0

Ha ha kocham ten świat skrajności, on dopiero zagrał ile minut w tym sezonie??, niech zagra 20-30 meczy o stawkę to można go będzie oceniać , to bliźniaczo podobna sytuacja z Munirem o nim media przez 3 tygodnie pisały jak to nowa gwiazda wkracza na salony, jak bardzo rozwinął się Munir przez ten rok??.
Jak na razie transfer Vermy to była kpina kupowanie kontuzjowanego zawodnika który znany jest z tego że cała czas mu coś dolega. Cały sezon kontuzjowany + kilka sesji treningowych a za darmo go nie leczą.

0

Ale wan dal podsyca pisarczyków to aż niesamowite, wreszcie można pisać nawet najbardziej bzdurne transfery które normalnie były by wyśmiane na starcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?