0

No to raczej z każdym kolejnym miesiącem sytuacja robi się gorsza, bo Alba będzie mógł spokojnie podnosić swoje wymagania bo będzie w uprzywilejowanej pozycji a zarząd będzie miał strach w oczach na samą myśl o potencjalnym odejściu Alby za free.

1

Budżet napięty jak struna na wielkie gwiazdy nie ma co się nastawiać chyba że w lipcu przez szatnie przejdzie tornado ale nawet wtedy ile uda się zaoszczędzić na pensjach 10 mln może więcej. Więc Barto jak chce dalej kupować a w najbliższych 2 latach musi to trzeba szukać nowych sponsorów.

0

Ciężko porównać bo grają w innych ligach. A ja rozgrywek we Francji nie obserwuję. Co do potencjału to trudno powiedzieć ale cieszę się że mamy Dembele bo on akurat lepiej do Barcy pasuje i wydaje się że wachlarz zagrań i potencjalnych możliwości jawi się lepiej dla Ousame niż dla Mbappe.

0

Chyba tylko humorystycznie to napisałeś.

1

I z tego co ostatnio sprawdzano nie ma jej w aptekach nawet wskazanych przez instytucje które ten specyfik rozprowadzają, weryfikowało to chyba RMF FM o ile dobrze pamiętam.

0

Też zastanawiałem się nad tym dlaczego takie coś istnieje i dochodzę do wniosku że jedynym powodem tego zapisu jest to by w podobnej sytuacji gdy drużyna ma ciężką sytuację kadrową i występują takie zdarzenia losowe to trener ma wybór: piłkarz podstawowego składu(którego może chciałbyś oszczędzać) albo kolejny wybór wśród młodzieży co oczywiście premiuje głównie doświadczonych graczy i wpływa na odbiór kibiców PK.
W sytuacji FCB byłby to wybór między Pique a jakimś młodziakiem który nawet z pierwszą drużyną nie trenował.Dla ludzi od PK oczywistym jest że lepiej by grał Pique.

0

Z tym pucharem króla to było o tyle ciekawe że jako pierwsza drużyna w historii można wygrać po raz piąty więc na pewno dużo trudniej niż normalnie zrezygnować a raczej delikatnie odpuścić w tych rozgrywkach.

0

Bo ma to zobrazować jednocześnie to że nigdy każdego nie zadowolisz jak i to że pewni ludzi niezależnie od sytuacji i tak cię skrytykują.

0

Denis Suarez 71 spotkań 8 goli 11 asyst 3175 minut
Szans multum czego wy jeszcze oczekujecie.
LL 46 spotkań 3 gole 3 asysty 1781 minut
Minuty z RM lub AM 3minuty!!!
Bramki strzelał Eibar,Getafe. Asystował Sporting,Celta,Osasuna Eibar,ULP.
Pierwsza jedenastka: 16, Wprowadzenie: 30

To nie jest materiał na zbawiciela FCB, ciężko nawet nazwać go solidnym rezerwowym na ligę nic nie przemawia by trzymać takiego zawodnika w kadrze i blokować kolejnych wychowanków bo 300 minut w sezonie Denisa nie zbawi Puigowi da bardzo dużo.

Ale jedźmy dalej
LM 6 spotkań 2 Asysty 284 minuty
z M´gladbac 90min ostatni mecz
Olympiakos 75min
Sporting 90min
PSV 10min
Totenham 14min
Tylko raz zagrał w fazie pucharowej 5 minut w pierwszym meczu z Romą, nie wiem co jest szokujące bardziej to że zagrał raz w fazie pucharowej czy to że zagrał tam 5 minut.
A tak to
Supercopa 3 spotkania bez historii
I jego puchar czyli puchar króla
14 spotkań 5 goli 3 asysty

To tylko suche dane ale wizualnie Denis też nikogo nie powala oprócz jego zatwardziałych wielbicieli którzy okrzyknęli go drugim Iniestą.
Chłopak ma niezły drybling niestety z tendencją do wbiegania między kilku zawodników a tak to w ofensywie jest dość przeciętny. Za to gra defensywna jest w jego wykonaniu tragiczna nie dość że bronić nie umie to nie lubi co podejrzewam jest głównym powodem że nie jest wstanie zdobyć zaufania drugiego już trenera.

0

Zaangażowanie? A popatrzyłeś gdzie jest jego zaangażowanie w grze obronnej.
Pamiętam jak dziś pewien mecz "próżniaka" Dembele z zeszłego sezonu który w 78 minucie wracał do obrony zmienił go Denis w 80 minucie i o bronieniu nie myślał. Dziś było podobnie, i to na pewno jeden z tych czynników które powodują że kolejny trener na niego nie stawia.

0

Breaking Bad,Boston Legal,Battlestar Galactica.

1

A może zwrócił uwagę że rotacji w pomocy podlega tylko jeden zawodnik.
Pod względem rozegranych minut Busquets zajmuje 3 a Ivan 5 miejsce. Rakitić ma tylko 150 minut mniej niż nie mający zastępstwa Pique. Czy chłopak może spodziewać się ławki a nawet trybun nie jest to wykluczone.

10

Ja bym tu jeszcze dodał paniczny strach przed popełnieniem błędu, jeden zły mecz i NIEKTÓRZY zawodnicy za kadencji EV lądowali na miesiąc na trybunach więc po takim seansie i 15 minutowej szansie naprawdę trudno pokazać że warto na ciebie stawiać bo bezbarwnym występem nikogo nie przekonasz a jeden poważny błąd i znów lądujesz na trybunach.

1

Ja tam Rabiota i mamkę doceniam a właściwie doceniam jaką świetną pracę ostatnio robią w Paryżu.

2

Wydaje mi się że jednolicenie kryteriów jest jak najbardziej do poprawy, być może przydał by się również challenge i np. pula dwóch sprawdzeń gdy trener uważa że niewykorzystanie VAR było błędem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0


Już cię wypunktowałem z czytania ze zrozumieniem.

Następnie pierwsze pytanie "Jest lub był ktoś z was w wojsku"
Ja byłem ty nie więc po co zabierasz w ogóle głos, do tego różnica miedzy nami jest taka że ja to przeżyłem a tobie się wydaje że wiesz coś o wojsku bo odbębniłeś szkółkę. O plecakach też mi nie wyjeżdżaj bo to obserwowałem i mam głęboko w d zdanie kogoś kto w wojsku nie był i tego nie przeżył.

Ja cię nie pozdrawiam i nic miłego nie życzę.

8

Kolejny ciekawy twór gościa od wykresów napastników
Polecam zerknąć tym razem o pomocnikach:
https://pbs.twimg.com/media/Dw-5REiWoAER5_B.jpg:large

0

"Jeśli chodzi o dostanie się to na bieżąco nie jestem ale od znajomych wiem że problemów ostatnio nie było"
Odpowiedziałem mu od razu jak jest z dostaniem się a to ty doczepiłeś się do reszty komentarza mając poważne ograniczenia w zrozumieniu tekstu pisanego.

7

Kupił klub więc możemy na spokojnie obserwować i cieszyć się że nie uczy się na żywym organizmie któremu kibicujemy tj. FC Barcelonie.

1

Olivier Giroud w Barcelonie cóż za cios prosto w serce dla pewnego stałego bywalca LR i kibica RM.
Wolę inne kandydatury, Stuani czy Llorente wyglądają na o wiele ciekawsze cele zakupów.

0

No ale Pep miał pomoc kosmiczną. Xavi z Iniestą byli bardziej kreatywni na ławce niż obecnie grająca pomoc bo zdarzyły się mecze gdy cała formacja nie notowała żadnego kluczowego podania. No i mój ulubieniec Busquets 4 rok stagnacji ten sezon to już wyjątkowo słaby, nie wiem co na to wpływa może wypalenie może brak poważnej rywalizacji ale naprawdę wygranie LM z tak grającym Sergio to będzie niewątpliwie sukces wielki.

0

Zapomniałeś o Holendrze, do tego prawdopodobnie uda się sprzedać Gomesa o ile nie obniży lotów albo nie złapie urazu no i Rafinha.

0

1."Jest lub był ktoś z was w wojsku "
2."Chodzi mi o to przeszkolenie 4-miesięczne"
3."Przeszkolenie przetrzymam...."
4."lecz interesuje mnie jak to P͟Ó͟Ź͟N͟I͟E͟J͟ jest z dostaniem się"
Odpisałem mu że nie ma problemów z dostaniem się bo zakładam że ma 2 ręce i 2 nogi.
Na uczelni zamiast analizy brzóz i parówek trzeba było nauczyć się czytania ze zrozumieniem.

0

Szkoda że za słowami nie idą czyny bo jak na razie to ani pozwu nie wycofał do tego niedawno nowy kontrakt z bankiem katarskim.
Jak dla mnie to wcale nie wygląda na zrywanie więzi a raczej jak systematyczne ich pogłębianie .
Jego złota klatka to już bardziej matrioszka, nie wiem jak oni niby chcą się z tego wywinąć.

0

Czy ja wiem patrząc jak brutalnie wykorzystali Puyola, i zważywszy że Puyola nie ma w klubie to może się nie zatrzęsą bo nie będą mieli nawet czasu.

0

No właśnie o czym ty piszesz skoro jesteś po szkole wojskowej jak mówię o przebijaniu się od dołu, od najniższych stopni. Gdy byłem w wojsku jeszcze z poboru to chłopaki czekali na nad-termin po kilka lat w kolejkach i doczekać się nie mogli a mieli tak zwane plecaki, tylko że słabe.
No i przede wszystkim sierżant to nie jest wyższy stopień jak to ująłeś który jest wart 20 lat patrzenia na patologię i nepotyzm.

0

Z tego co czytałem to nie do końca bo markety wprowadziły sobie obniżki w soboty by wyłowić klientów i odbijają sobie trochę niedzielę.
Zresztą ta ustawa to bubel bo dla ilu zawodów od jej wprowadzenia rzeczywiście to wolna Niedziela a ile zawodów pracuje o wiele ciężej właśnie w w ten wolny dzień gdy zamiast tułać się po sklepach Polacy zaznają innych rozrywek.
No i kolejna sytuacja z tego co słyszę to w wielu marketach zarówno panie są niezadowolone bo muszą zostawać do często północy i klienci bo czasami personel zamiast obsługiwać kasy rozkłada towar właśnie by nie siedzieć do północy.

0

Bylem w wojsku, mój sąsiad\kolega nadal tam jest a właściwie wrócił bo zrezygnował ale jako że zostały mu 4 lata do tej starej emerytury to postanowił zacisnąć zęby i to przeboleć. Nie każdego zadowala 20 lat dobijania się do sierżanta bo obowiązuje kolejka.

3

Specjalnie zarchiwizowałem ten wspaniały artykuł.
https://www.docdroid.net/MvSipqs/tysiak-pelego-spfc-blog-polonesa-bloogpl.pdf

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?