0

fajna karykaturka :)

mam nadzieję że jednak jeszcze ktos nas zasili...

0

fajna karykaturka :)

mam nadzieję że jednak jeszcze ktos nas zasili...

0

Hehe :D

No nasza była "gazela" nie trafiła na pustą bramę :)

Ale odnaleźć sie potrafił :)

A co do Ibry - da radę :)

0

A Samuel właśnie strzelił pierwszą bramkę w Serie A.

Z karnego ale bramka :)

Miejmy nadzieję, ze i Ibra dziś trafi.

0

No i lux!! :)

Jeszcze Cesc i lewy obrońca :D

0

szkoda, ze nie odpisujecie czy doszedł mail, foty i czy ogólnie jest ok.

przydałoby sie potwierdzenie :)

ale wysłałem kilka :D

0

Szczerze przyznam że nie widziałem żadnego meczu z jego udziałem. Po obejrzeniu tego filmiku przypomina mi troche F.Inzaghiego - taki typowy dobijaka. Ale moze przyda sie ktoś kto nie będzie wdawał się w dryblingi tylko strzelał, kiedy znowu przyjdzie nam grać np z chelsea. :) zobaczymy

0

FCBM

idź Ty na forum swojego klubu sobie porozkminiaj, bo ani Ty ani Twoje prowokacje nie są tu potrzebne.

Nie podobał sie mecz - trzeba było w przerwie poszukać filmu z Bruce'm Lee i by było ciekawiej.

Pozdro

( tylko nie wyjeżdżaj, ze nie potrafie zachować przyzwoitości i darzyć szacunkiem kibiców innych kapel. Sądzę poprostu, ze powinni oni cieszyć sie sukcesami swoich pupili a nie interesować Blaugraną)

0

dla pana FCBM napewno najlepszy był mecz BARCA - FCBayernMonachium na CN :D

swoją drogą - Rozwad - kolejny świetny artykuł!

0

jjeeeaaahhhh :)

0

No i wygramy! miał być Tevez albo Berbatov - nie ma zadnego :?

A u nas Busquets zamiast Keity - szkoda.

A widać jak potrzebny druzynie Hleb. Nawet nie ma go na ławce.

0

ha ha ha :D

tak dla szacunku do tego serwisu nie wrzucajcie tu info rodez z Super Expresu albo Faktu!!

0

Barcaaaaa... la la lalalal :D:D:D

0

... chciałbym żeby nasz Dzieciak wrócił na CN :)

0

płaczcie ANGOLE!!! tyko na to zasługujecie!!

0

na naszą 8 mozna Liczyć!!!!!!!

0

o mój BOŻE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Guardiola cały szacun u mnie straciła za ten mecz. mógł jeszcze Silvinho za Eto'o w 89 minucie wpuścić.

O Alvesie sie nie wypowiem, dlo od kilku tygodni.

ale Barca w sercu na zawsze!

0

Gratulujemy!! :) i DZIĘKUJEMY!!

0

Zdrówka Rafa !! :)

0

Moje oceny:

Valdés 7, Alves 7, Piqué 10, Puyol 9, Abidal 8, Xavi 9, Touré 8, Iniesta 10, Messi 9, Eto'o 8, Henry 9

0

kompleks to masz Ty Jurcio...

cięzko będzie znaleźć tak wygodną i dobrze płatną ławeczkę, co?

0

el-chico.... Szacun dla Ciebie !!

0

do moderatorów - na obszerne podsumowanie mozemy poczekać do poniedziałku :D pijcie Cules!! :D Visca el Barca :D

miłej końcówki weekendu :D

0

>> BARÇA Mes Que Un Club

0

A RM wygrał 1:0. Niestety. I niezasłużenie moim zdaniem.

Za to kontuzji najprawdopodobniej nabawił się Sneider co mnie nie bardzo cieszy bo bardzo lubię rezre Oranje. Zmienił Go Vaart, dla którego notabene przejście do Madrytu było chyba njgorszym życiowym wyborem!

0

A Recreativo należy się brama jak nic! ale wątpię w to znając szczęscie realu ;/

0

hehe :) Juazeiro pod Czarnobylem :D

0

2 maja chyba gramy z nIMI :)

0

chyba za wiele o sędziowaniu a za mało o grze piszemy :)

adamski - ja się nie zgodzę :) moim zdaniem Eto'o dziś zagrał lepiej od Leo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?