Zobaczymy czy ten Mourinho będzie taki SPECIAl jak za dwa lata okaze sie ze nie ma majstra, nie ma LM, i może co najwyżej wpadnie jakiś puchar Hiszpanii przez dwa sezony...
Ja szanuję zespoły, które mają jakiś pomysł na budowę klubu. Real od kilku lat takiego pomysłu nie ma. I to skutkuje krótkimi przygodami w LM. A myślę, że nie ma co się obawiać, ze teraz będzie ciężko zdobyć nam majstra, bo Real całą moc skupi na lidze. Myślę, że fakt, ze z takim składem odpadli już z 2 rozgrywek nieco popsuje atmosfere.
PS. Lat mam 24, wiec ciężko nazwać mnie dzieciakiem, a wczorajsza wygrana Lyonu... mnie cieszy :) Za dużo dumy w tych królewskich.. :)
No na pewno masz rację Marco87, ale sądze, że dla Barcy dobrze by było, gdyby VV został kilka razy powołany. Myślę, że sama świadomość, że ma jakieś szanse zdeterminowałaby Go bardziej i broniłby jeszcze lepiej.
No akurat o tym czy nie zmieni podstawowego składu to sie dowiemy jak ogłosi pierwszą jedenastkę. A myślę, że VV zasłużył na powołanie. Może nie bedize pierwszym bramkarzem, ale od Reiny nie jest moim zdaniem gorszy a napewno mocniejszy psychicznie ostatnio.
Ja szanuję zespoły, które mają jakiś pomysł na budowę klubu. Real od kilku lat takiego pomysłu nie ma. I to skutkuje krótkimi przygodami w LM. A myślę, że nie ma co się obawiać, ze teraz będzie ciężko zdobyć nam majstra, bo Real całą moc skupi na lidze. Myślę, że fakt, ze z takim składem odpadli już z 2 rozgrywek nieco popsuje atmosfere.
PS. Lat mam 24, wiec ciężko nazwać mnie dzieciakiem, a wczorajsza wygrana Lyonu... mnie cieszy :) Za dużo dumy w tych królewskich.. :)
Komentarze
0
Zobaczymy czy ten Mourinho będzie taki SPECIAl jak za dwa lata okaze sie ze nie ma majstra, nie ma LM, i może co najwyżej wpadnie jakiś puchar Hiszpanii przez dwa sezony...
A tak będzie :)
Bo My zbieramy resztę :)
0
... pierwszy od dawna minus dla mojego ukochanego Klubu :(
BRAWO REAL !!
0
Ja szanuję zespoły, które mają jakiś pomysł na budowę klubu. Real od kilku lat takiego pomysłu nie ma. I to skutkuje krótkimi przygodami w LM. A myślę, że nie ma co się obawiać, ze teraz będzie ciężko zdobyć nam majstra, bo Real całą moc skupi na lidze. Myślę, że fakt, ze z takim składem odpadli już z 2 rozgrywek nieco popsuje atmosfere.
PS. Lat mam 24, wiec ciężko nazwać mnie dzieciakiem, a wczorajsza wygrana Lyonu... mnie cieszy :) Za dużo dumy w tych królewskich.. :)
Niestety angielskie druzyny grają dalej...
0
No na pewno masz rację Marco87, ale sądze, że dla Barcy dobrze by było, gdyby VV został kilka razy powołany. Myślę, że sama świadomość, że ma jakieś szanse zdeterminowałaby Go bardziej i broniłby jeszcze lepiej.
0
No akurat o tym czy nie zmieni podstawowego składu to sie dowiemy jak ogłosi pierwszą jedenastkę. A myślę, że VV zasłużył na powołanie. Może nie bedize pierwszym bramkarzem, ale od Reiny nie jest moim zdaniem gorszy a napewno mocniejszy psychicznie ostatnio.
0
ha ha ha :D
tak dla szacunku do tego serwisu nie wrzucajcie tu info rodez z Super Expresu albo Faktu!!
0
kompleks to masz Ty Jurcio...
cięzko będzie znaleźć tak wygodną i dobrze płatną ławeczkę, co?
0
Myślałem, że Henry wreszcie zagra na swojej starej pozycji ( 9 )...
0
Ja szanuję zespoły, które mają jakiś pomysł na budowę klubu. Real od kilku lat takiego pomysłu nie ma. I to skutkuje krótkimi przygodami w LM. A myślę, że nie ma co się obawiać, ze teraz będzie ciężko zdobyć nam majstra, bo Real całą moc skupi na lidze. Myślę, że fakt, ze z takim składem odpadli już z 2 rozgrywek nieco popsuje atmosfere.
PS. Lat mam 24, wiec ciężko nazwać mnie dzieciakiem, a wczorajsza wygrana Lyonu... mnie cieszy :) Za dużo dumy w tych królewskich.. :)
Niestety angielskie druzyny grają dalej...
0
Moje oceny:
Valdés 7, Alves 7, Piqué 10, Puyol 9, Abidal 8, Xavi 9, Touré 8, Iniesta 10, Messi 9, Eto'o 8, Henry 9