0

galopującymajor

dokladnie tak:D

0

Gratuluje, jednak zgranie, psychika i poskladanie zwyciezyło.

Hala Madrid!

0

Gratuluje, jednak zgranie, psychika i poskladanie zwyciezyło.

Hala Madrid!

0

duch toma joad

wypad? a coz to za słownictwo?

ja to przynajmniej zachowuje sie w cywilizowany sposób, jakze to odmienne od tych wszystkich fanów Barcy na stronie Królewskich z Madrytu:)

0

selgarf

sie zgodze z Toba:)

aktywny presing zamiast bunkrowania taaaak

Ofensywnie Real zdecydowanie góruje nad mediolańczykami:]

0

arkadio90

Dokladnie tak jak mówisz.

i to ma być wielka legenda? Załosne...!

0

Prawdziwa klasa

0

Maksymilian

KĄTOMIERZEM:d

0

kamil9040 :

dobrze:]

0

Remis to absolutne minimum:]

0

szpion

Przespałżeś Pan chyba wszystkie mecze Realu w tym sezonie:D

hahaha

ten sam co wczesniej? pffffffffffff

Real jest solidniejszy pewniejszy i przede wszystkim tworzy stabilna drużynę. Wreszcie!

Pozdro dla obiektywnych.

0

BLUGRANA naprawde jesteś żałosnY:D

0

to nie ten sezon Panie polityk zeby realowi az 4 bramki wpakowac:P:P

0

Real jest solidny

Real jest pewny

Real jest stabilny

Real ma świetnego trenera

Ten Real diametralnie różni sie od tego który Barca łoiła w poprzednich spotkaniach:)

Coś czuję ze The Special One szykuje dla Pepa spory kubeł lodowatej wody na ten poniedzialek:)

A napewno nie brak mu oraz jego zesłopowi talentu by go skuteczne wylać w Poniedziałek.

Pozdro dla obiektywnych:)

0

Mesut dopiero wchodzi w gre:) jest młody gra w nowej lidze, nie sadze zeby slusznym było pisanie o jakichkolwiek pojedynkach juz teraz:) Iniesta gracz juz dojrzały zgrany itp itd:)

ale mysle ze za rok moze dwa to wlasnie Mesut bedzie prezentował sie lepiej niz Anders:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?