0

coz...powodzenia!

0

taaa nizle te zarciki:)

Co do ponizszej dyskusji kóra sie wywiazała..fakty sa nie do podwzenia:) Inter jest lepsza ekipa, w tym konczacym sie 2010 roku, od FC Barcelony.

0

oszczedzajcie energie,

miłego dzionka zuchy!:]

0

Kulturalnie wyrazalem swoje zdanie na powyzszy temat, bez obrazania hamstwa i zalosnych napinek.

Ale na tej stronie inny poglad niz "kocham Barce!" jest odrazu atakowany. Wiec zaczepki szukaja kibice barcelony którzy w kibicu Realu widza wroga którego trzeba zakrzyczec obrazic i najlepiej zbanowac.. a i jeszcze wypomniec jakies historyczne fakty z PRZESZŁOSCI:)

0

Forum na którym dumnie mozecie zauwazyc zero kultury i szacunku.

Ciekawe czy taki kozak byłbys w 4 oczy jeden z drugim.

imonkey...ciebie mi tu brakowało małpko:D

0

BTW, czy nie powiino byc banów dla tych uzytkowników ktorzy obrazaja jawnie innnych?

Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby:D:D

0

sphinks

Zalosna ta twoje wypowiedz w stusunku do mnie.

Ah w takich chwilach zaluje ze w internecie wszyscy sa równi.

Ciebie to pewnie nawet na lawke nie brali co?:D Albo moze brali z litosci, zeby Ci smutno nie było?

PitBull_FCB

Zgadzam sie z Toba w pelni, juz to zreszta nie raz pisałem, zgranie Barcelony to jest ich najwieksza sila.

Nie Xavi nie Iniesta i nie nawet ten Messi...ale to ze oni maja juz wkodowane w głowy jak sie maja na boisku zachowywac:) Działaja jak maszynka, to jest efekt wielu llat wpajania tym chlopakom takiej filozofii gry.

sajmon883

Tak, musi minąc troche czasu zeby CR osiagnał poziom co najmniej z MaU. Ale zauwaz Messi grał z Anglikami wówczas 1-2mecze. Inna sprawa jakby grał w lidze z takimi zespołami co tydzien(jak CR)

0

jest siła napedowa zespołu?:D

Robi róznice?:D

Widziałes mecz?:D

0

dawidsalacki

i dwóch obronców z Barcelony ośmieszył az milo bylo na to patrzec!

Przestancie wreszcie zyc ta przezłoscia!! bo mnie kur**ica bierze jak to czytam ciagle. Tylko tak umiecie??!!

0

oj CR lepszy lepszy dzieciaczki:)

messi jest tak dobry bo ciągnie go styl Barcelony:0 w kazdym innymm zespole messi jest przecietny. Taka jest prawda(wiem boli)

najlepszy dowód moich słow znajdziecie np w reprezentacji argentymy gdzie messi jakos blednie:) To zadna napinka czy cos, nie nie nie.

Po prostu takka jest prawda moi drodzy kibice Barcy.

Ronaldo w Anglii najlepszy w Hiszpani podobnie:) a Messi? heh tylko barca, slaby, filigranowy. W takiej Anglii to by 90% meczu lezał na boisku i stękał ze go fauluja:D

A i bez obrazania Pepe, tak wam trabia o tym juz nawet gracze Barcy ze brak szacunku dla Realu to brak szacunku dla Barcy.

Amen.

0

Żal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A widze ze niektórzy mu tu "brawo!" pisza...barak szacunku dla pilki Realu no i oczywiscie Barcy.

Więsniak Jeb****!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Taaa a kto nie chce?:P

0

Xavi, tylko on:)

0

no no ciezko sie do czego przyczepic wam powiem:)

0

CR7...messi a dopiero potem po paru kilometrach papieru Ty Panie Mario:D

0

Ano bardzo mozliwe, ze ci filigranowi zawodnicy by tam baty dostali:)

0

Taaa wielki mi styl bez solidnej obrony:)

Styl Realu dawno wygasł. Mam nadzieje, że teraz powstaje na nowo. Real Madryt to nie tylko kontry, widzieliscie wczoraj mecz? ciągly presing od 1min do ostatniej. Wszyscy pracują jak szaleni, Ci chlopcy z Levante chwilami nie wiedzieli co sie wokół nich dzieje.

Wczoraj mozna było zobaczyc progres jaki zrobil ten zespl od meczu ligowego z tym samym Levante:)

0

imonkey

szacunek za szczunek.

Ja mówie Real Wy mówcie Barca.

Messi to Messi, glupim jest mowic ze messi zalez od rozgrywajacych:) skoro sam co mecz widze ze sa probuje dogrywac partnerom pilki.

Pep? dostał druzyne na wykonczeniu, praktycznie gotową. Dorzucił swoja cegielke i interes sie kreci dalej..

A Mou? dostał Real bez stylu pomyslu i pod ogromna presja:) gdzie Pierd*** prasa czepia sie doslownie wszystkiego.

I co?

buduje solidna druzynę, druzyne zaczynajacą miec swoj wlasny styl, pomysl na gre:)

Co znaczy lepszy? Dobry trener swietnie gra tym czym do grania ma:)

Mou robi to conajmniej bardzo dobrze.

0

Fatima88!!!!!!!!!!!!!!!

szaczun:)

0

nadolny96

wiesz tak ma chyba wiekszosc ludzi na tej stronie. Gorace głowy ot co:)

ale raczej wszystkie dzieci w koncu z tego wyrastaja:)

ps. jestem na tej stronie bo FC Barcelona rowniez interesuje mnie jako klub:)

0

kacperfcb

zal

0

czyli jestes wyjatkiem:]

Pozdrawiam:)

0

niee na GD byla tylko jedna kompletna druzyna;)

Rozumiem ta zlosc kibicow Barcy do kibiców Realu ale caly czas patrzec na to nalezy przez pryzmat tego ze Real jest tym Realem od dopiero kilku miesiecy..

On sie buduje i zgrywa..

bedzie sie budowal przez 4 lata...hoho i skoro teraz(procz meczu z barca) jest tak ładnie to po jakims czasie..^^

mysle, ze juz na wiosne moze byc widoczna duza róznica w obrazie gry na SB w GB:)

Moze nawet sie juz uda wygrac:)

0

a po co komu inny sposob?

w takich meczach liczy sie to co wpadnie:D

moze zle sie wyraziłem, z Barca inaczej jest ciezko wygrac/zremisowac OBECNIE.

Bo jak mozna ot tak odrazu poradzic sobie z idealnie wycwiczona od wielu lat klepa?:D

ale spokojnie niech minie troche czasu i Real Madryt złapie swój styl gry..

Wczoraj na Berabeu była istna esencja futbolu.

0

ani troche.

teraz jest teraz, przeszlosc sie nie liczy:D

teraz mamy athletic teraz mamy levante.

o tym pisze teraz ja.

ja tak wy lubicie tylko sie odwolywac do przeszlosci to współczuje serdecznie:D

zastanawia mnie tylko co by bylo jakby ten Real zagral na CN tym "autobusem"...

piatka??

hahaha

0

ice-x jak ty mądrze mówisz..8)

0

Real - Athletic ???

Barcelona - Athletic???!!!

buuuuuuuuuuuuu jak przykro.

0

8:0

dziekuje:]

0

Panowie Manita w Madrycie!!!!

4:0 po 45min:]]]

0

hehehe

Graty graty Barca:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?