0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.7.

0

no tak, bo jak Owen, Gerrard, Ferdinand i Linker nic nie mówili na temat sędziów, to reszta Świata siedziała cicho i nie mówili nic złego na temat meczu co nie? XD

0

Komentarz usunięty

0

a w Madrycie? kolejny dzień, kolejna Remontada, ale można już do tego przywyknąć

0

jeszcze jeden zawodnik był poza skalą, a jest to sędzia xD

1

oo, widzę, że jedyny myślący na tej stronie xD

0

co ja właśnie przeczytałem XDD

0

ten sędzia gwiżdże wszystko XD przecież jak Griezmann się Savić się poślizgnie następnym razem to będzie karny XD

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Atletico okradzione z gola, SZKODA

4

bawi mnie to XD

0

no tak, pomyliło mi się :)

2

przeklamowy Real z 39 zwycięstwami z rzędu xD błagam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?