no tak, bo jak Owen, Gerrard, Ferdinand i Linker nic nie mówili na temat sędziów, to reszta Świata siedziała cicho i nie mówili nic złego na temat meczu co nie? XD
no tak, bo jak Owen, Gerrard, Ferdinand i Linker nic nie mówili na temat sędziów, to reszta Świata siedziała cicho i nie mówili nic złego na temat meczu co nie? XD
Komentarze
0
0
0
no tak, bo jak Owen, Gerrard, Ferdinand i Linker nic nie mówili na temat sędziów, to reszta Świata siedziała cicho i nie mówili nic złego na temat meczu co nie? XD
0
0
a w Madrycie? kolejny dzień, kolejna Remontada, ale można już do tego przywyknąć
4
bawi mnie to XD
2
przeklamowy Real z 39 zwycięstwami z rzędu xD błagam
1
oo, widzę, że jedyny myślący na tej stronie xD
0
jeszcze jeden zawodnik był poza skalą, a jest to sędzia xD
0
no tak, bo jak Owen, Gerrard, Ferdinand i Linker nic nie mówili na temat sędziów, to reszta Świata siedziała cicho i nie mówili nic złego na temat meczu co nie? XD