O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, Historia, Lotnictwo, gry wideo
  • Ulubiony zawodnik Xavi Hernandez
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2007

Statystyki

  • Dni w serwisie 3385
  • Liczba komentarzy 3183
  • Polecenia 1553

Komentarze

0

@Chlebek23391 Hahahahah nie no zrobiłeś mi dzień tym komentarzem xD Ty na prawdę myślisz, że ludzie z drugiego końca świata, jakichś USA, Chin, czy nawet Polski oglądają i są za Barceloną bo od urodzenia mają klub w serduszku? Urzekł ich herb, motto? Czy może raczej gra najlepszych w swoim czasie zawodników w dyscyplinie? Serio smiechłem że można jeszcze wierzyć w takie bajki

0

Nic dodać, nic ująć, piłkarze kolejny raz pokazali niedowiarkom ( w tym mnie) że nie ma dla nich niemożliwego. VeB for Ever!!!!

0

Oczywiście, prawdziwi kibice wierzą i będą wierzyć do końca, przecież nadzieja umiera ostatnia. ;) Ale nie ma co się napalać, bo na prawdę, jeśli Barcelona awansuje będzie to cudem, jej odpadnięcie jest w tej chwili niestety bardziej niż pewne. Zobaczymy, czy trener i przede wszystkim piłkarze dadzą radę wspiąć się kolejny raz na swoje wyżyny, bo tylko to może pozwolić na pokonanie PSG w rewanżu, dodatkowo musimy liczyć, że nie będą mieć swojego dnia. Ale czy niemożliwe stanie się możliwe, okaże się za tydzień.

5

A mnie zaskoczyło, że można być takim imbecylem....

1

Nie wiem co lepsze, śmiać się czy płakać.... Przecież to byłoby ograniczanie wolności słowa, facet nikogo nie obrażając wyraził swoją opinię i ma za to otrzymać sankcję... Ich już całkiem popitoliło.

Zobacz wszystkie

66

Szybkość Alby jest naprawdę niesamowita, gościu to istna rakieta :D

56

Fatalna postawa to najdelikatniejsze z najsubtelniejszych określeń, jakich da się użyć na postawę tego pajaca

53

Co Busi robi, to piłkarska poezja w najczystszej postaci, ten piłkarz jest najlepszym pomocnikiem świata bez dwóch zdań i jego nieobecność we wszelakich rankingach, jedenastkach itd, jest delikatnie mówiąc "ogromnym niedomówieniem".

34

Samper przez 45 minut pokazał więcej niż Gumbau w kilka meczów... co do kwestii który lepszy to nie rozumiem Enrique.

33

No i bardzo ładnie. 3 punkty, efektowne zwycięstwo, samodzielny lider, bez straty choćby jednej bramki. Ale i tak tego wieczoru dla nas chyba najważniejsze jest MŚ w siatkówce. ;)