0

Mecz przegralismy dwoma bledami, to byl wypadek przy pracy.

0

O niebo lepsza pomoc? Koke, Turan nie sa duzo gorsi niz Lukita i James...

0

Najgorsze jest to, ze real wygra, bo rayo spuchnie...

0

Do pchania karuzeli chyba..

8

Co do tych okladek..
Ostatnio czesto widac smiech i lapanie sie za jajka u graczy realu.. Zastanawiam sie czy te drapanie to wszy czy cieple slowka do ucha...

0

Jeden mecz i takie opinie, gratuluję..

0

Euriwizja kolego

0

I tak ktos powie, ze angielska najlepsza..

7

Spojrz w kalendarz..

0

Leo niech kupi sobie rozmiar wieksze.. chyba, ze kasy nie ma..

0

Zrodlo Onet.pl badz wp

0

Skoro Jose chce go w cheslea to cos w nim widza, wole zostawic Songa, a pozbyc sie np Sergi Roberto.

0

messi bedzie wiedzial juz komu podawac..

0

Dokladnie opisujesz wszystkie moje mysli. Terminarz ciezki, tydzien zakonczony sukcesem.

0

Mamy za soba tydzien ManCity-RealM, takze damy rade.

0

Nie wybacze messiemu, ze podal do neya zamiast do suareza, ktory byl lepiej ustawiony i zakonczyl by nerwowke.. zapomnialem o neymarze, ktory spartolil sytuacje przy stanie 1-0

0

Ja zaluje w tym meczu, ze Suarez nie zostal obsluzony przez Messiego tylko podal do Neymara, a tego wyrzucilo troche w bok.. Najwazniejsze jest to, ze po mega ciezkim tygodniu jestesmy na tarczy, mam nadzieje, ze wyciagna wnioski pnowie po pierwszej polowie.

0

Tak sie smialem z tego:D pomysl wybitny..

0

Jestem pewien, ze zaden mecz nie bedzie nudny, wszyscy dadza z siebie maksimum. PSG jest jak najbardziej do ogrania, ale wszystko rozstrzygnie mecz, a co do derbow madrytu to na bank Simeone cos wymysli na ta okazje:D

0

w ostatnim meczu z City Mathieu pokazal, ze potrafi grac na stoperze, jedyny minus to jego wiek.

1

Pierwszy mocny zespol przeciwko Realowi, jesli to bedzie prawda to chyba strace zamilowanie do tego sportu..

0

Adriano juz bedzie lepszy..

1

Hart zawodnikiem meczu

0

Suarez pol bidy- ciezka sytuacja, malo miejsca, ale neymar to troche przesadza...

0

musisz sie z tym pogodzic, postarasz sie cos wytlumaczyc to dostaniesz bana za (niby) prowokacje.

0

to nie city slabe, to barcelona ma messiego:)

0

Pan gmoch:0 lepszy niz zewlakow...

3

Wolalbym zeby zamiast robic szum zajal sie gra, bo ostatnio obnizyl loty...

0

W pierwszym klasyku moim zdaniem decydujacy byl brak Alby, slaba forma Suareza(jego pierwszy oficjalny mecz), brak zgrania, nowy trener, teren wyjazdowy.. Troche sie tego uzbieralo, teraz jestem pewien, ze nawet jesli przegramy to roznica bedzie niewielka, wynik 1-3 sie na bank nie powtorzy.

0

Jestem pewnien, ze nasz pressing nie da czasu toure na dokladne i dlugie podania:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?