O sobie

  • Zainteresowania Sport-oczywiście głównie Piłka Nożna
  • Ulubiony zawodnik Obecnie Lionel Messi, ale było ich wielu.
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona, Korona Kielce, Milan,
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 2592
  • Liczba komentarzy 207
  • Polecenia 254

Komentarze

34

Czasami mam wrażenie że Barca gra w składzie rezerwowym za każdym razem jak nie ma tylko Messiego...

1

@kamilos1214 przyznam szczerze, że nie wiem jak potraktować to że zrobiłeś później magisterkę. Ale wydaję mi się, że można potraktować to jako licencjat i dwa lata pracy. Tak jak wyżej napisane gdy pracujesz i się uczysz równocześnie to zaliczasz to co dla Ciebie korzystniejsze. A najkorzystniej dla Ciebie byłoby policzyć 8 lat za licencjat i dwa lata pracy. I według mojej oceny tego przepisu z kodeksu pracy możesz właśnie tak zrobić

0

@kamilos1214 nie ważne czy dzienne czy zaoczne. Nieważne czy licencjat czy magisterskie. Jeżeli otrzymałeś tytuł naukowy to ukończyłeś szkołę wyższą zatem po licencjacie też będzie 8 lat. Jeżeli chodzi o te przepracowane miesiące to są one oo studiach czy w czasie studiów?

0

@Kompletny Chelsea- Barcelona, Real-RBLipsk :P

2

Gratulacje dla wszystkich, którzy znaleźli się w gronie laureatów. Dajcie spokój z tym naskakiwaniem na Barcainfo, skoro wygrał było większość na niego głosowała, należy pogratulować i uszanować. Żeby nie było sam nie głosowałem, więc nie bronię swojego wyboru. Po prostu po co afera o coś takiego ;)

Zobacz wszystkie

34

Czasami mam wrażenie że Barca gra w składzie rezerwowym za każdym razem jak nie ma tylko Messiego...

27

Wszystko fajnie, tylko my mielibyśmy dać za de ligta 75 mln, a umtiti miałby odejść za 60? No ludzie, proszę was... To by była parodia, ja rozumiem talent itp. ale umtiti ma 25 lat i już jest obrońcą na światowym poziomie, Real wołałby za varana 100 mln i umiti nie jest mniej wart. Także jakby miałby miał odchodzić to nie wyobrażam sobie by z mniej niż minimum 80-100 mln, ale jednakowoż myślę, że As napisał sobie bzdurę ;)

21

hmm ostatni raz byliśmy tam w 2015 roku, czyli jak się zdaję po wygraniu ligi mistrzów, może by tak powtórka...?

20

Real zaczął grać lepiej, my gramy dobrze, ale nie przesadzajmy z tym że jesteśmy mega mocni. Straciliśmy 15 bramek na camp nou co jest naprawdę mocno niepokojące. Oczywiście jak każdy liczę, na zwycięstwo, pięknie by było gdyby było wysokie. Ale pisanie o tym że ten meczyk to na pewno będzie spacerek jest przesadą. Sytuacja sporo się zmieniła od ostatniego meczu. Zawsze nasz następny mecz po programie nie był już tak okazały. Do tego klasyk dzieli się innymi prawami, zespół będący w gorszej w formie nie raz wygrywał. Usiądzmy do oglądania z szacunkiem dla Realu i miejmy nadzieję że jutro będziemy mogli wychwalac naszych grajków.

16

Apropo porównywania Messiego I Ronaldo. To wszystko wina Błaszczykowskiego, który jest fanboyem Ronaldo, specjalnie karnego nie strzelił by móc stworzyć legendę Ronaldo wygrywającego z kadrą xd

Media

Liga typerów

1 barcatv 107 pkt
2 marius64 101 pkt
3 piotrtrzebinia 98 pkt
4 Tomini 96 pkt
5 TrogluS 96 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?