0

Trafiłem że będzie urban teraz się zastanowić czy dobrze? Wszystkiego najlepszego nowy selekcjonerze.

0

@Nazio_87 Brazyliana

0

@7black4 Czyli można dać kelnerowi za miłą obsługę, ale lekarzowi za udaną operację to już nie?

0

Almado to już piłkarz lyone. Choć teraz to już były.

1

Fabuła, postacie, Już przynajmniej dwa powody. Niech żyje republika!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Lukikiki Dobrze ale temat napiwków dla innych fizycznych i ciężkich prac jest niszowy.

1

@Vegeta88 Tak też można:D

2

@Criss18Barca Czemu nikt nie daję napiwków lekarzom, policjantom czy smieciarzom? Każdy z nich też pracuje ciężko.

2

@Encore Moim zdaniem tak to powinno wyglądać
1-Dembele
2- Raphinia
3- Yamal
4- Vithinia
5- Pedri
6- Mendes

0

@Hadziuk Dzień dobry;)

0

@martool2 Wiesz że nikt ich nie zmuszał?
Dostali za to hajs, nie moralne jest za równo zgoda na coś takiego i zatrudnienia tych ludzi.

0

To oni nie mają jakiś zapasowych medali czy coś?

1

@blakkudium Jakbym to już gdzieś widział;)

0

Sędzię sobie a tu Chelsea miażdży psg co tu się dzieje.

0

@Kgorecki2500 Ja tam jestem za lucho i Potężnym gruzinem;)

1

@blakkudium Spoko hajs.

1

Do dziś boli mnie mecz z Liverpoolem i Roma. Nie były to oczywiście wygrane ligi mistrzów ale bardzo blisko było.

0

@1LY0 Za taka cenę dobry transfer.Jak się nie sprawdził to zawsze można go wypożyczyć/sprzedać a jak sprawdzi też sprzedać z zyskiem albo zostawić na rezerwe.

2

@Herato Gdyby nie Enrique to Dembele, sam nić by nie zrobił.

0

@Deviler Nie. Ale on sam się lepiej nie zachowuje.

1

@Criss18Barca Cena tak mała że i tak nic nie tracimy.

2

Dobry transfer tylko nie żeby grał w rezerwach.

7

Z tym kontraktem to szacun że go rozłożył. Ale nie jest już w swojej najlepiej formie więc:) niech się pakuję.

0

@Czajka90 Idealny na wicemistrza i finał FA;)

13

Jak lubi to niech daje 15 milinów i jest jego:D

0

@LukaszFan Jakby dał radę to czemu nie :D

0

Wy tam o jakiś KLMŚ a tu Liga mistrzów gra to są poważne rozgrywki.....

2

@waletpl Wiesz nie bym był zdziwiony, gdyby jednak ten mecz przeciągnąłem by się na cały sezon:)

0

@Sz0ps0n Tylko własnie 37 latka.
Liga włoska idealna dla takiego dziadka nie wiem czy da radę w systemie flicka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?