1

@Chakalaka Sprzedać.

0

@Jaca27 Pewniaczek.

0

@Jacu327 Przeszedłem, polecam.

1

Żeby było jasne. Suarez jest świetnym napastnikiem, jednym z najlepszych w historii i dał Barcelonie wiele. Po prostu jego wiek i "forma" którą prezentuje od dawna jest niewystarczająca na taki klub jak Barca. Wiem, że liczby miał nienajgorsze, ale patrząc na ilość spieprzonych akcji jakie miał i ma notorycznie.. Eh no dużo. Dużo za dużo. Po prostu niech już dogra gdzieś na emeryturę piłkarską, zawsze będzie tu legendą :)

78

Podobno włókna mięśniowe Busquetsa są najrzadziej występującym tworzywem we wszechświecie. Na drugim miejscu jest antymateria. [Wiedza i Świat] #Potwierdzam

0

Przestańcie łykać jak te pelikany fake newsy od jakiegoś DeportesCuatro.. :)

0

@BarcaInfo Reszta to historia..

0

@masq Z tego co czytałem to dzisiaj właśnie miał być i były to informacje zamieszczone chyba 2 dni temu, więc dosyć niedawno. Miał wpaść na Twittera najpierw niby.

0

Oby tylko stawiał na niego w pomocy, wtedy widzę światełko :)

5

@czosnekfcb mBank.

Zero opłat za prowadzenie konta indywidualnego (nie zapłaciłem złotówki od 9 lat), super ekstra UI na sprzęcie mobilnym (czyli super apka), świetne rozwiązania, zero problemów, wszystko prosto i wygodnie (np. podpinanie profilu zaufanego), zero problemów z płatnościami kartą za granicą bez posiadania konta walutowego.

1

@itmustbejoke Może musi odrobić zaległe treningi :-D

2

@IronSanHybrid Niech dadzą 20mln + 10mln zmiennych jeśli Depay wygra Złotą Piłkę w ciągu 3 lat i gitara :-P

1

@masq Z mojej perspektywy film był jednym z najsłabszych jeżeli chodzi o Nolana. Jest on bardzo oryginalnym reżyserem, który lubi przedstawiać swoje sceny w filmach w jak najbardziej rzeczywisty sposób lub sposób jak najbardziej prawdopodobny. Bardzo ciekawa koncepcja z cofaniem czasu, ale... dla mnie było tego za dużo. Po prostu. Samo przedstawienie działania tej logiki było zbyt krótkie i zbyt przeskoczone, gdyż potem bardzo łatwo można było się zgubić. Czas skakał w przód i w tył + było mnóstwo odniesień do rzeczywistości, do przyszłości oraz do przeszłości. Nie było czasu aby sobie to układać :)

Ocena: 6,5-7/10 ale za to wielki plus za muzykę i dźwięk w filmie

0

Szok.

0

@szkutnik91 Diss na Jorge! :D

0

@AdiKingu96 I potem będzie, że "źródło wiarygodne" eh... Masakra z nimi. Ja też napisze, że "Messi w ciągu miesiąca da znać o swojej przyszłości. [Fenelon]". Jak trafie, to mam 100% skuteczności, więc rozumiem że Tier 1 :D

0

@masq Wilki - Baśka

0

Czyli już oficjalnie.

1

@Elnuum Messi zostaje w Barcelonie - kurs 1.4

0

@marcin000019 Sie ma wtyki.

47

Messi za kilka godzin:
- Oświadczam, że nie ma i nie było tematu żadnego odejścia. Odejście wymyśliliście wy, dziennikarze..

0

@matirix20 Dzisiaj klasyk, schabowy z ziemniakami i mizerią, a przed tym rosół :-D

3

Te szanse procentowe na pozostanie Messiego w Barcelonie to Ci dziennikarze chyba liczą ze wzoru na delte.. #lecabaret

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@NaFazieHitman i z FC Andorra :P

4

@BarcaInfo Po tym co było kiedyś gdzieś pisane, to sądziłem że straty wyniosą bliżej 200mln euro, więc w sumie jestem pozytywnie zaskoczony. Oczywiście że nadal jest to potężna strata, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz..

0

@Berniś Oznaczam dla potomnych :P

0

Za 1 euro pewnie pójdzie.

1

Zanim zaczniecie cisnąć, że Suarez poszedł za darmo to poczekajmy do oficjalki. Gazeta SPORT nie jest wiarygodnym źródłem..

1

@ShawnC A kilku tu ekspertów już zdążyło go zjechać rzecz jasna :-)

Media