18 listopada 2024, 20:54
0
Ktoś jeszcze ich ogląda nie dla beki w ogóle?
18 listopada 2024, 13:20
@bartekvisca jedne z najlepszych gier w jakie grałem
16 listopada 2024, 22:41
1
@PatrychoO jak oglądam to zazwyczaj do pojawienia się pupci maks, czasem jakieś pojedyńcze odcinki z dalszej części serialu, nie cierpie jej xd
7 listopada 2024, 16:10
@matirix20 chrome i safari
7 listopada 2024, 14:17
2
@MesQueUnClub_87 1 lub 6
6 listopada 2024, 22:17
Kounde jaki wariacik
6 listopada 2024, 21:51
Mój były wuefista lepiej by grał od Martina i to już po kontuzji w 97’
6 listopada 2024, 21:45
Jeden pewny użytkownik powie o lewym że na pustą, ja powiem że dobre ustawienie
6 listopada 2024, 21:29
Łoniaki to może co najwyżej wodę podawać, do tego się nadaje
6 listopada 2024, 21:16
Kurde oglądam na Canal+ więc za to płacę a i tak szybciej dostaję info z flashscore xd
6 listopada 2024, 21:12
@J4no może restart TV, u mnie bangla
6 listopada 2024, 21:11
Jakoś dziwnie mi się ogląda ten mecz, jakbym oglądał jakiś towarzyski z zespołem z Japonii xd
6 listopada 2024, 21:07
4
Gdyby nie te spalone nijaki penia już dawno by siedział na ławce
6 listopada 2024, 09:18
Niby powiedział że w jeden dzień zakończy wojnę.. ale nie mówił jaki to będzie dzień
6 listopada 2024, 09:05
@ACMaldini3 po wczorajszym meczu Twój avatar wydaje się jeszcze bardziej zaje*isy
6 listopada 2024, 08:58
Komentarz usunięty przez użytkownika
5 listopada 2024, 23:05
Zawsze jakoś lubiłem Milan
5 listopada 2024, 20:27
@Luciano99 @FcPortoFan1999 dziekuje, teraz wszystko stało się jasne
5 listopada 2024, 20:25
Chyba nigdy do końca nie zrozumiem systemu wyborów w USA, trochę za bardzo skomplikowane xD
5 listopada 2024, 15:24
@Arcybiskup uwielbiam takie info wyssane z palca, bez podania żadnego źródła xd
3 listopada 2024, 17:40
No i elo XDDDDD
3 listopada 2024, 17:00
Casado z poświęceniem 110%
3 listopada 2024, 16:50
Niech mnie piorun trzaśnie za to że byłem sceptycznie nastawiony na transfer Olmo
3 listopada 2024, 16:31
Yamal nawet podania jak Messi wysyła
28 października 2024, 20:26
Nie no pokazywanie memów to już jest przesada
28 października 2024, 16:14
@ROBSSSON "Uwaza sie juz za mistrzow swiata, wyzywa Real i tym podobne.." - akurat Real powinno się wyzywać bez względu na okoliczności
28 października 2024, 15:55
ja się zastanawiam co ludzie pokroju galsona mają w głowie ogólnie xd
28 października 2024, 15:35
@Cvzx przecież to nie France Football coś namieszało tylko FC Barcelona, przynajmniej tak twierdzi Kamil Gala
28 października 2024, 15:32
@Rafalloxfcb ma pecha że jest obrońcą
28 października 2024, 15:20
To co chyba Rodri bo kto inny?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Ktoś jeszcze ich ogląda nie dla beki w ogóle?
0
@bartekvisca jedne z najlepszych gier w jakie grałem
1
@PatrychoO jak oglądam to zazwyczaj do pojawienia się pupci maks, czasem jakieś pojedyńcze odcinki z dalszej części serialu, nie cierpie jej xd
1
@matirix20 chrome i safari
2
@MesQueUnClub_87 1 lub 6
1
Kounde jaki wariacik
1
Mój były wuefista lepiej by grał od Martina i to już po kontuzji w 97’
2
Jeden pewny użytkownik powie o lewym że na pustą, ja powiem że dobre ustawienie
0
Łoniaki to może co najwyżej wodę podawać, do tego się nadaje
0
Kurde oglądam na Canal+ więc za to płacę a i tak szybciej dostaję info z flashscore xd
1
@J4no może restart TV, u mnie bangla
0
Jakoś dziwnie mi się ogląda ten mecz, jakbym oglądał jakiś towarzyski z zespołem z Japonii xd
4
Gdyby nie te spalone nijaki penia już dawno by siedział na ławce
0
Niby powiedział że w jeden dzień zakończy wojnę.. ale nie mówił jaki to będzie dzień
2
@ACMaldini3 po wczorajszym meczu Twój avatar wydaje się jeszcze bardziej zaje*isy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zawsze jakoś lubiłem Milan
2
@Luciano99 @FcPortoFan1999 dziekuje, teraz wszystko stało się jasne
0
Chyba nigdy do końca nie zrozumiem systemu wyborów w USA, trochę za bardzo skomplikowane xD
1
@Arcybiskup uwielbiam takie info wyssane z palca, bez podania żadnego źródła xd
0
No i elo XDDDDD
2
Casado z poświęceniem 110%
1
Niech mnie piorun trzaśnie za to że byłem sceptycznie nastawiony na transfer Olmo
1
Yamal nawet podania jak Messi wysyła
0
Nie no pokazywanie memów to już jest przesada
0
@ROBSSSON "Uwaza sie juz za mistrzow swiata, wyzywa Real i tym podobne.." - akurat Real powinno się wyzywać bez względu na okoliczności
0
ja się zastanawiam co ludzie pokroju galsona mają w głowie ogólnie xd
0
@Cvzx przecież to nie France Football coś namieszało tylko FC Barcelona, przynajmniej tak twierdzi Kamil Gala
0
@Rafalloxfcb ma pecha że jest obrońcą
0
To co chyba Rodri bo kto inny?