0

Oceny są dobre, ale dlaczego Eto ' o ma tylko 3, przecież dobrze grał co prawda miał wiele okazji nie wykorzystanych ale ogólnie spoko

0

Pycha, zjadłabym taki

0

Ładnie z jego strony

0

Chciałabym żeby wrócił do nas

0

Wszyscy chcieli zobaczyć ten piękny puchar. Oby tak było 27 maja

0

Ale dużo ludzi to oglądało, ale się nie dziwię w końcu Barca to najlepszy klub

0

Trzeba ich naprawdę dobrze przyjąć za to co dla nas zrobili

0

Jeszcze na pewno każdy z nich wiele razy wygra puchar króla

0

Mam nadzieję że zagra w Rzymie. A ten puchar na pewno nie jest ostatnim w tym sezonie

0

Tak się cieszę że wygrali ten Puchar. Kocham ich za ich styl gry i za to że wygrywają

0

Macie wygrać ten mecz ;)

0

Współczuję mu. Teraz to jakiś nie szczęśliwy tydzień ma Barca

0

Zawsze odrzucają apelację.

0

No może to będzie dobra decyzja ale to się dopiero okaże

0

Mam nadzieję że mimo braku Henry ' ego, Iniesty, Milito i Marqueza Barcelona sobie poradzi i wygra finał Copa Del Rey

0

Uwielbiam wywiady z piłkarzami Barcelony. Ich słowa zawsze są mądre no i nigdy się nie przechwalają

0

No on ma rację, ale jakoś nie mam za bardzo zaufania do Pinto, wolałabym Valdesa ;)

0

Dacie radę. Wszyscy trzymamy za was kciuki. Mecz jest na tvp 2 zapraszam wszystkich do oglądania

0

Zdobędzie ten tytuł. Jest najlepszy ;)

0

Nigdy nie przyjmują apelacji. Szkoda, będzie nam bardzo tródno w finale.

0

To dobrze ze zagrasz. Może znowu nas uratujesz

0

To dobrze że pojedzie do Rzymu bo już się bałam ze następnego piłkarza stracimy

0

Mam nadzieję że przyjmą odwołanie. Żal mi go że tyle kartek dostaje

0

Real musi przegrać. Barca wygra i już będziemy się cieszyli z mistrzostwa

0

Brawo jeszcze rekord Realu musimy pobić

0

I tak mamy Mistrzostwo

0

To na prawdę pechowy tydzień, albo kontuzje albo czerwone kartki

0

Uda im się pobić ten rekord. No i rekord realu też pobiją

0

Barca to jest potęga. Będzie mieć upragnione Mistrzostwo

0

Mam nadzieję ze strzeli dla Barcelony w finale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?