15 maja 2009, 19:51
0
Oceny są dobre, ale dlaczego Eto ' o ma tylko 3, przecież dobrze grał co prawda miał wiele okazji nie wykorzystanych ale ogólnie spoko
15 maja 2009, 16:22
Pycha, zjadłabym taki
15 maja 2009, 16:19
Ładnie z jego strony
15 maja 2009, 16:17
Chciałabym żeby wrócił do nas
14 maja 2009, 17:53
Wszyscy chcieli zobaczyć ten piękny puchar. Oby tak było 27 maja
7 maja 2009, 07:26
Dla mnie też to jest nie możliwe ale jednak prawdziwe.
9 maja 2009, 13:09
Nie za dużo tych biletów, na pewno szybko zostaną sprzedane
7 maja 2009, 07:27
To jest nie możliwe zwycięstwo. W ciąż nie mogą uwierzyć jak oni tego dokonali. Wychowanków to my mamy świetnych
9 maja 2009, 20:31
Messi podniesie ten puchar ;)
7 maja 2009, 07:28
To jest oszustwo bo wszyscy mieli grać w Finale nawet Ci co mieli kartki.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Oceny są dobre, ale dlaczego Eto ' o ma tylko 3, przecież dobrze grał co prawda miał wiele okazji nie wykorzystanych ale ogólnie spoko
0
Pycha, zjadłabym taki
0
Ładnie z jego strony
0
Chciałabym żeby wrócił do nas
0
Wszyscy chcieli zobaczyć ten piękny puchar. Oby tak było 27 maja
0
Dla mnie też to jest nie możliwe ale jednak prawdziwe.
0
Nie za dużo tych biletów, na pewno szybko zostaną sprzedane
0
To jest nie możliwe zwycięstwo. W ciąż nie mogą uwierzyć jak oni tego dokonali. Wychowanków to my mamy świetnych
0
Messi podniesie ten puchar ;)
0
To jest oszustwo bo wszyscy mieli grać w Finale nawet Ci co mieli kartki.