0

Cieszy mnie wynik..wyglada to ok :) Jednak jak patrze jaki poziom prezentuje Elche to wierzyć się nie chce. Ta ekipa nie przeprowadziła jednego groźnego ataku... w Anglii to nie do pomyślenia. Warto na to zwrócić uwagę porównując ligii. Burnley z Chelsea grał do pewnego momentu przynajmniej bez żadnych kompleksów. Nudny mecz...niestety.

1

Nie potrafie zrozumiec dlaczego odszedl Alexis. Wedlug mnie to niezwykle cenny gracz.

0

Chorwacja wygra...Sa o klase lepsi od Czarnych.

1

Chłop zostanie ikoną na zawsze w Barcelonie.
Idzie zarobić jeszcze trochę kasy na następne wiele lat :)

6

Zostawcid chłopa w spokoju.
Dla mnie Alexis to mega potencjał dla naszej drużyny.
Jeśli LE będzie trenerem , który wyciśnie w pełni jego potencjał, da go do podstawowej 11, zmotywuje do cięzszej pracy na treningach, ustawi na boisku tak, aby osiągnał swoje 100% możliwości to mamy mega chłopa na 2-3 sezony w ataku !!!
Na CH go sprzedawac...

1

dokładnie tak...

3

długo nie było trzeba czekać... cześć i czapka !

0

No i 500zł u buka utopione :((( niestety... naiwny glupiec ze mnie...

0

no i chuj

3

Aleeee urwał !!! :)

2

...bo musimy to wygrać...dla Tito...bez zbędnego pieprzenia !

0

A może by tak w końcu spieli swoje zasrane katalońskie dupy.
Patrzeć się nie da na tą lipę, którą odstawia Leoś i reszta spacerowiczów.
Denerwuje mnie wieszanie psów na Martino. Owszem nie jest trenerem wybitnem.. nie reaguje i nie blyszczy jak orzel, ale ludzie...przeciez Ci pilkarze nie graja nawet polowy tego co z siebie wyciskali za czasow Pepa.
Od nich trzeba wiecej wymagac, a nie slepo mowic...Barca wygra... Barca nie wygra jak zagra tak jak ostatnio ma w zwyczaju...

3

zdecydowanie bardziej od Nas !!! przy ich budzecie wykonali niewiarygodna robote w tym sezonie !

1

Niech idze do PSG!
Za 250 mln niech idze od razu...
Przecież tak bardzo potrzebny jest obiektywizm.
W takich decyzjach nie maja w ogole znacznia odczucia kibica.
Tu liczy sie szybka i prosta kaukulacja. Jesli jest tak jak mowil ostatnimi czasy Guardiola to im szybciej Messi odejdzie tym szybciej zaczniemy budowac nowa ere i nowy zespol. Nie moze zawodnik rzadzic trenerem.

0

Dla mnie takie newsy nie maja zadnego sensu....
Tak naprawde wiemy wielkie G... To co jest miedzy nimi naprawde prywatnie nigdy nie wycieknie do mediow...Moze rozmawiali o taktyce Bayernu na mecz, a moze sie za cos rozliczali, a moze planowali wspolne wakacje... Co za roznica !!!! Wedlug redaktora niby zakopali topor wojeny ?! Na jakiej podstawie tak myslisz....? To tak naiwne, ze az ciezko uwierzyc, ze takie rzeczy piszecie...

0

Musze przyzac, ze Real kupil naprawde bardzo mocnych pilkarzy w tym oknie. Szokujace jest dla mnie, ze Barca po takiej lekcji jak 0:7 z Bayernem z zeszlego sezonu nie wzmocnila skladu. Moim zdaniem to jest temat na zupelnie oddziwlny felieton, ktory z pewnoscia zostanie i tak napisany. Nie pochwalam wywawania takich pieniedzy jak 100mln euro na pilkarza. To nie jest w ogole moralne i nikt nie jest wart takich pieniedzy. Patrzac jednak na ruchy transferowe Realu to widac, ze nie boja sie kupowac pilkarzy. Brakuje mi u Nas troche tej determinazji, ktora Oni maja. Dlaczego nie kupilismy ŚO ? Nie potrafie tego zrozumiec i wydaje mi sie, ze argumenty typu Puyol wroci, a jakby co jest Masche sa poprostu zenujace co pokazal zeszly sezon.

0

Sląsk, Legia, Lech :D

0

Moim zdaniem to co sie dzieje to szalenstwo....okno transferowe dobiega konca, a my czekamy ch*** wie na co.... Przeciez wystarczy odpukac kontuzja Masche, albo Pique i w zasadzie nie mamy obrony.... Doplacic 5mln i brac Luiza. Potem przez brak kluczowego obroncy odpadniecie z LM bedzie duzo wiecej kosztowac klub niz 5mln .... !!!!

0

0

dawac Fergussona :D

0

trzeci bramkarz....? moim zdaniem po to, zeby mial czas stac sie pelnym numerem jeden na sezon 2014/2015...zgadzam sie..mozna to zalatwic w oknie zimowym, ale jak znam zycie nie zalatwia tego...valdesa mozna sadzac na lawke w sezonie coraz czesciej i stawiac na nowego, ktory bedzie sie aklimatyzowal rok i potem zacznie byc pelnym numerem jeden od pierwszego meczu...

0

przygladam sie juz jakis czas temu wszystkiemu co sie u Nas dzieje od przegranej 7:0 z Bayernem i niestety, ale widze ze inne kluby, a dokladniej zarzadzanie innymi klubami wyglada inaczej, zdecydowanie lepiej jak na dzisiejsze czasy. mysle, ze w filozofii zarzadzania Barca powinno sie troche wyposrodkowac wprowadzanie wychowankow z zakupami gwiazd. zarowno pilkarzy jak i trenerow... ruchy transferowe w tym oknie sa tragiczne ( mam glownie na mysli kase za ktora odeszli pilkarze ) . jakos Nam nikt Neymara nie sprzedal za 10mln, a tak dla mnie wyglada transfer davida. Uwazam, ze Luis E. kompletnie sobie nie poradzi na miejscu sternika Barcy, a rok z Tito pokazuje, ze nie wszyscy ludzie z Barcy musza byc tak wielcy jak Guardiola.
Czas kupic ekspresem ŚO za min 30mln, czas kupic ekspresem bramkarza za min 10mln i czas kupic porzadnego trenera.....inaczej nie wygramy nic w przyszlym sezonie moze poza CDR, jesli wczesniej Nas Biali nie zleja.

0

proponuje dalej zwlekac...

0

przypomina Puyola chyba tylko z fryzury

0

? o co ci chodzi ?

0

Czy Ty jesteś normalny ?

0

Polecam zmienić tytuł na " powrót Tito " ... imion w takiej formie w Hiszpanii się nie odmienia...powinieneś to wiedzieć Challenger jako redaktor tego portalu...

0

dawać Varane ! :D

0

Nie wiem jak Wy, ale ja mam caly czas glebokie poczucie porazki...
Mistrzostwo Hiszpanii cieszy, ale Ono jest takie inne, takie ktorym juz zdazylem sie tak naprawde nacieszyc miesiac temu, czy nawet dwa...to co sie stalo z Bayernem zrobilo zadrę, wielkich rozmiarow zadrę.
Ten dwumecz zniszczyl caly piękny sezon.
Tak bardzo chciałbym, aby Dortmund wygrał w finale i zachwiał te teorie o tym, ze to Era Bayernu, ze to nastepcy Barcy... nie mogę się z tym pogodzić.

0

W sumie to zastanawiam sie dlaczego niby nietykalnym jest Pique ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?