O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 133
  • Polecenia 21

Komentarze

0

Cieszy mnie wynik..wyglada to ok :) Jednak jak patrze jaki poziom prezentuje Elche to wierzyć się nie chce. Ta ekipa nie przeprowadziła jednego groźnego ataku... w Anglii to nie do pomyślenia. Warto na to zwrócić uwagę porównując ligii. Burnley z Chelsea grał do pewnego momentu przynajmniej bez żadnych kompleksów. Nudny mecz...niestety.

1

Nie potrafie zrozumiec dlaczego odszedl Alexis. Wedlug mnie to niezwykle cenny gracz.

0

Chorwacja wygra...Sa o klase lepsi od Czarnych.

1

Chłop zostanie ikoną na zawsze w Barcelonie.
Idzie zarobić jeszcze trochę kasy na następne wiele lat :)

6

Zostawcid chłopa w spokoju.
Dla mnie Alexis to mega potencjał dla naszej drużyny.
Jeśli LE będzie trenerem , który wyciśnie w pełni jego potencjał, da go do podstawowej 11, zmotywuje do cięzszej pracy na treningach, ustawi na boisku tak, aby osiągnał swoje 100% możliwości to mamy mega chłopa na 2-3 sezony w ataku !!!
Na CH go sprzedawac...

Zobacz wszystkie

6

Zostawcid chłopa w spokoju.
Dla mnie Alexis to mega potencjał dla naszej drużyny.
Jeśli LE będzie trenerem , który wyciśnie w pełni jego potencjał, da go do podstawowej 11, zmotywuje do cięzszej pracy na treningach, ustawi na boisku tak, aby osiągnał swoje 100% możliwości to mamy mega chłopa na 2-3 sezony w ataku !!!
Na CH go sprzedawac...

3

długo nie było trzeba czekać... cześć i czapka !

3

Aleeee urwał !!! :)

3

zdecydowanie bardziej od Nas !!! przy ich budzecie wykonali niewiarygodna robote w tym sezonie !

2

...bo musimy to wygrać...dla Tito...bez zbędnego pieprzenia !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?