Cieszy mnie wynik..wyglada to ok :) Jednak jak patrze jaki poziom prezentuje Elche to wierzyć się nie chce. Ta ekipa nie przeprowadziła jednego groźnego ataku... w Anglii to nie do pomyślenia. Warto na to zwrócić uwagę porównując ligii. Burnley z Chelsea grał do pewnego momentu przynajmniej bez żadnych kompleksów. Nudny mecz...niestety.
Zostawcid chłopa w spokoju.
Dla mnie Alexis to mega potencjał dla naszej drużyny.
Jeśli LE będzie trenerem , który wyciśnie w pełni jego potencjał, da go do podstawowej 11, zmotywuje do cięzszej pracy na treningach, ustawi na boisku tak, aby osiągnał swoje 100% możliwości to mamy mega chłopa na 2-3 sezony w ataku !!!
Na CH go sprzedawac...
Zostawcid chłopa w spokoju.
Dla mnie Alexis to mega potencjał dla naszej drużyny.
Jeśli LE będzie trenerem , który wyciśnie w pełni jego potencjał, da go do podstawowej 11, zmotywuje do cięzszej pracy na treningach, ustawi na boisku tak, aby osiągnał swoje 100% możliwości to mamy mega chłopa na 2-3 sezony w ataku !!!
Na CH go sprzedawac...
Komentarze
0
Cieszy mnie wynik..wyglada to ok :) Jednak jak patrze jaki poziom prezentuje Elche to wierzyć się nie chce. Ta ekipa nie przeprowadziła jednego groźnego ataku... w Anglii to nie do pomyślenia. Warto na to zwrócić uwagę porównując ligii. Burnley z Chelsea grał do pewnego momentu przynajmniej bez żadnych kompleksów. Nudny mecz...niestety.
1
Nie potrafie zrozumiec dlaczego odszedl Alexis. Wedlug mnie to niezwykle cenny gracz.
0
Chorwacja wygra...Sa o klase lepsi od Czarnych.
1
Chłop zostanie ikoną na zawsze w Barcelonie.
Idzie zarobić jeszcze trochę kasy na następne wiele lat :)
6
Zostawcid chłopa w spokoju.
Dla mnie Alexis to mega potencjał dla naszej drużyny.
Jeśli LE będzie trenerem , który wyciśnie w pełni jego potencjał, da go do podstawowej 11, zmotywuje do cięzszej pracy na treningach, ustawi na boisku tak, aby osiągnał swoje 100% możliwości to mamy mega chłopa na 2-3 sezony w ataku !!!
Na CH go sprzedawac...
6
Zostawcid chłopa w spokoju.
Dla mnie Alexis to mega potencjał dla naszej drużyny.
Jeśli LE będzie trenerem , który wyciśnie w pełni jego potencjał, da go do podstawowej 11, zmotywuje do cięzszej pracy na treningach, ustawi na boisku tak, aby osiągnał swoje 100% możliwości to mamy mega chłopa na 2-3 sezony w ataku !!!
Na CH go sprzedawac...
3
długo nie było trzeba czekać... cześć i czapka !
3
Aleeee urwał !!! :)
3
zdecydowanie bardziej od Nas !!! przy ich budzecie wykonali niewiarygodna robote w tym sezonie !
2
...bo musimy to wygrać...dla Tito...bez zbędnego pieprzenia !