7

@Venecio Nie jestem lewicowcem (prawicowcem tym bardziej nie jestem), ale byłem po prostu za kompromisem aborcyjnym. Naruszenie go doprowadziło do tego, że obie radykalne strony dążyć będą do swoich skrajnych, ohydnych poglądów.

0

@DonMatteo901 W ogóle Gromota i Koroluk wykonują piękną pracę na twiterze. Salut obu panom.

1

@GeneralXavi Tak, tylko gdyby nie Ronaldo to United w żadnym europejskim pucharze by nie grało.

0

@El dominatore sam uskuteczniasz, że jesteś tego taki pewien.

1

@don'T.R.I.P.e Valverde i Ancelotti.
Jeśli chodzi o takich, których piłkę lubię, a nie przepadam za charakterem to Wenger taki troche był, chociaż trochę na siłę go tutaj wcisnąłem.

Za ogół nie lubię oczywiście Mourinho.

3

@PatrykBarca raczej nie widziałeś jak wkręcał Maldiniego.

0

@Drozdu7 z jednej strony racja, ale z drugiej trzeba znaleźć zastępstwo do Alby, a Alonso w ogóle mnie nie przekonuje. Grimaldo, albo Gaya są nam potrzebni i tyle.

20

@Wychowanek dramat dziecka i tak trwa, a to prawica dodała dziewczynce traumy.

0

@ChampionLW piękne jest to co napisałeś. Szanuję mocno.

0

@VegetaPolska skrajnie terytorialny. Trzymać samemu.

1

@Nano22 trochę ze squid gamem mi się skojarzyło.

1

@Peszko07 rozumiem, że w takim razie Djoković nigdy nie odniósł kontuzji i korzystał z usług lekarza, bo przeciez on najlepiej zna swoje ciało. Foliarsrwo I brednie.

0

@DonMatteo901 to jest tak piekny serial, że kocham każde słowo

8

@Piorun Ach, kocham takie statystyki z czterech liter. Jak można zestawić Polskę i Hiszpanię, gdzie wiele przypadków złamania prawa jest klasyfikowane jako czyn niskiej szkodliwości, bądź wykroczenie (a nie przestępstwo), ze Szwecją, gdzie klepnięcie dziewczyny w tyłek jest klasyfikowane jako przestępstwo?

To są bzdury rodem z memów KonfedeRosji, która wychodzi i dumnie mówi "W Polsce prawie nie ma gwałtów, a w Szwecji co druga kobieta jest zgwałcona", nie dodają przy tym, że w Szwecji jest mnóstwo zgłoszeń o gwałt wśród małżonków, kiedy kobieta nie chce a pijany mąż mimo wszystko to z nią zrobi, czy właśnie chamsie klepnięcie obcej dziewczyny w dyskotece również pod to podchodzi. Jakby uwzględniać takie przypadki w Polsce, statystyka byłaby podobna.

Polska ma swoje dobre strony, ale ma też wiele złych. Tak jak każdy kraj po prostu.

0

@endriuuu2 To tylko pokazało do czego sprowadziło zniesienie "kompromisu" aborcyjnego. Teraz nikt nie bierze środka i równowagi pod uwagę i zostaliśmy z dwiema skrajnymi stronami. Tak się rodzi radykalizm.

6

Dwie skrzynie? Ja potrzebuje DWUSTU skrzyń!

7

Nazywam się Abuyin ibn Djadir ibn Omar Kalid ben Hadji al Sharidi. Jestem mędrcem i wróżbitą, astrologiem i znawcą tytoniu.

0

@Pressinho Błąd był celowy, żeby wyłapać prawdziwego fana. Bo nie oszukujmy się, większość przyszła tu tylko po to, żeby pocałować moderację w dupę.

5

@MesQueUnClub96 Makaron świderki. Zamykam dyskusję.

4

@LionelM95 każde zwierzę w praktyce może, zwłaszcza jak ma młode przy sobie, ale ryś unika człowieka jak tylko może. Także najpewniej gdybyś go zobaczył, to na ułamek sekundy i by zwiał.

5

Zupa z chrząszcza a'la Snaf.

0

@michasfcb89 na tym polegają negocjacje, żeby nie dawać piłkarzom i agentom od razu takiej kasy jakby chcieli.

10

FAKE PARK. Propaganda jak w TVP. xD

11

Ale beka, Stanowski skwaszony siedzi, bo widzi pytania na chatcie. Czesiek leje wodę i gra na czas od pierwszej minuty.

Nie jestem za linczem zwłaszcza kiedy człowiekowi nie udowodniono nic, ale po co go zapraszać skoro nie dopuszcza się niewygodnych pytań?

Siedzi Stanowski ze swoim kolegą (też z resztą śliskim typem) Mazurkiem i umoralniają, a potem taka farsa.

3

@Firestone otóż to

1

@Sulimo jak wpadłeś na taki morał? XD

1

@macio_944 Przypominam, że nadal tak naprawdę nikogo nie sprowadziliśmy. Christiansen i Kessie, to pewniaki, ok, ale czy można nazwać ich totalnym topem, czy jedynie solidnymi bądź bardzo dobrymi piłkarzami? Źle wizerunkowo wygląda dla nas to, że Tebas mówi o naszych problemach finansowych oraz to, że głośno mówimy o obniżaniu wynagrodzeń. Zobaczymy. Póki co nie ma żadnych konkretów.

2

@BorzyKrzys w Nigerii jedna i druga strona morduje się wzajemnie od dekad. Póki nie postawi się tam na edukację, to będziemy oglądać takie masakra raz dokonywane przez muzułmanów a raz przez chrześcijan.

Religia bez wiedzy i nauki zawsze prowadzi do terroru.
Nauka bez moralności i człowieczeństwa prowadzi z kolei do manipulacji, zamordyzmu i produkcji broni masowej zagłady.

0

@DonMatteo901 Mimo wszystko postawiłbym na Henry'ego, ale Benzema to na pewno TOP2.

1

@Colon bo miała piekne ciało. W tamtych czasach za perfekcyjne kobiece ciało uchodziło takie, które podobało się mężczyznom, a dziś za takie uchodzi ciało, które podoba się kobietom. To rodzi liczne kompleksy u dziewczynek.

Media