1

W końcu, ile można było czekać

53

Jestem oazą kwiatem lotosu

0

O nie zaraz ten szkodnik Vazquez wejdzie

0

Ale gra Ajaxu w pierwszej połowie to był majstersztyk. Mistrz Johan byłby dumny.

(Tak tak zaraz spuchną itd)

0

Wrócili.. wrócili na dobre

0

Co oni robią za kabaret w tym wykończeniu

1

A co oni umią te ci młodzi wilcy?

4

O Danny sympatyk Live, takich się szanuje.

0

Co do United



Choćbyś w PL wygrywał mecz po meczu PSG cię za dupie złapie

5

Na na na na hey hey goodbye!

0

Myślałem, że Ci się pomyliło padawanie czerwo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Dojeżdżamy typka

0

W sumie to śmiesznie xDD brawo PSG

1

Nie płakusiaj.

0

Balon pęka

4

Jakby był Neymar i Cavani to łyknęliby United, a tak to niezła parodia z przodu.

0

Di Maria iq 200

0

To po czyjej stronie ta mafia w końcu

1

Doładuj sobie za nie smocze monety a nie

8

Ciągnęła murzynom w autobusie po koncercie, tak się zbiera fejm u gimbusów.

0

Kurde oby nas nie znaleźli xD

0

monster wleci

2

Nie ma za co Ivan

2

Urodziny Ani

6

Jeść

0

Zobaczymy po przygodzie w Lidze Mistrzów.

12

Never ever

7

Dzięki byku

4

Myślałem, że będzie można oglądać teraz po dwa mecze w LM, a tu oczywiście wszystkie o 21.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?