Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Goat joker.
0
@turhiay To czemu ma najwazniejsze mecze do sędziowania?
2
Szymon Marciniak jest uznawany za jednego z najlepszych sędziów na świecie a może nawet za najlepszego.Prowadził wszystkie najważniejsze mecze tak naprawdę.Napewno jest lepszy niż ta banda kiepów z Hiszpanii.
2
Ten co idzie w rekordy
1
@mekston To napewno ale tez juz swoje lata ma Hamilton
0
@mekston Leclerc jeździ w tym bolidzie juz kilka lat a Hamilton debiutuje ale no i tak slabo póki co
0
@mekston Bolid jest do bani i zarówno wyniki Hamiltona jak i Leclerca sa słabe
0
@mekston Zobaczymy tempo Mc w wyścigu
0
Leclerc na 8 i Hamilton na 12.Ferrari jak netflix czyli czekasz na kolejny sezon cytując Evre.
4
Teraz zobaczyłem ze Antonelli ma 18 lat.Człowiek w jego wieku do szkółki chodzil i na pileczke a chłopak sobie w mercedesie w F1 jeździ.
0
W sumie ciekawe kto szybciej zdobędzie mistrza Kimi Antonelli czy Ferrari
1
@mekston Kimi piękny
4
Niesamowite te kółko Maxa a Kimi kox
0
@mekston Z całym szacunkiem ale kelnerzy sa po drugiej stronie.Tu trzeba wygrać.
6
@VinDiesel Ale to nie jest wina Flicka
2
@blakkudium Bedzie ciezko bo Inter odpoczywa dzisiaj
4
@Faro On jest za słaby na Barcelone
5
Kazdy trener na świecie w takim meczu robi rotacje.Barcelona dzis gra z jednym z najgorszych zespołów w historii tej ligi.Bardzo słaba laurka dla zawodników którzy byli uczestnikami tej pierwszej połowy.
2
Wejdzie rekin w drugiej i rozrusza to towarzystwo
2
@norbi77 To jest kompromitacja pilkarzy
1
Valladollid w tym sezonie 4 zwycięstwa i 81 bramek straconych.Był gorszy zespół w La Lidze?
1
Kurs na Barcelone obecnie na live 1.80.W to trzeba po prostu wejść.
2
Ah te procenty.
2
Rozum mówi 4:3 Clippers ale po drugiej stronie jest Jokić który jest Jokiciem.
0
@mekston W sumie to nie wiem nawet czy w top5 xD.
3
@macio_944 To za 2tyg bo umówilem się z ziomkami na orlik i chcemy zagrać
0
@mekston Mysle ze nawet w top3 go nie będzie
0
Ale Salah odleciał w tym sezonie. @mekston
1
@paweuwarrior Nie mówie o tym meczu.W całym sezonie gdy tylko gralismy na wyjazdach to pełno ludzi było.
5
Niesamowitą aure ma ten człowiek.Nawet na wyjazdach hale pełne byle zobaczyć Leona.