ElmerFudd
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dzięki za miłe słowa! To był dla nas wspaniały sezon i pełen emocji. Tak to jest, że raz jest lepiej, raz gorzej. Niebawem znowu wszyscy zaczynamy od zera i oby emocji były tyle samo albo jeszcze więcej!
0
Otóż to :) Niech zwycięży lepszy :) Bez żadnych nieścisłości :) i oczywiście również gratuluję mistrza! :) Świetnych emocji :)
2
Jeżeli Buffon go wzniesie, nie będzie również nic piękniejszego w football'u jak obrona tego tytułu :) Zasłużył na to. To będzie świetny mecz :)
2
Byliśmy po prostu bardziej skuteczni i graliśmy do ostatniej sekundy jak o życie w najmniej "niby" ważnych meczach. To było wspaniałe i niespotykane, tak jak rotacje przez niedocenianego ZZ. Coś się kończy, coś się zaczyna. Nie ma co. Teraz jest chwila Naszego szczęścia a niebawem nowy rozdział niekończącej się księgi :)
1
Sędziowanie w Hiszpanii to tragedia :) My jak i Wy jeszcze nie raz wzniesiemy puchar. Piękne chwile w odskoczni od codzienności, monotonii życia :)
9
Dzięki Panie i Panowie za kolejny fajny sezon :) Wreszcie to My możemy się cieszyć :) Oby następny sezon był jeszcze lepszy i wszystko rozgrywało się w ostatniej kolejce :) Pozdrowienia dla wszystkich pasjonatów tej wspaniałej dyscypliny sportu :) Dzielą nas tylko barwy ale miłość do drużyny ta sama !
0
Świetny mecz Waszego zawodnika. Trzeba to przyznać :) Szkoda że tak się skończyło bo remis byłby sprawiedliwy ale liga nabiera kolorytu :) To jest ta magia Hiszpańskiej piłki :)
6
Wielkie brawa dla Was panowie i Panie (przepraszam musiałem edytować ;)). Świetny mecz Messiego. Ogólnie świetny mecz :). Liga jest ekscytująca :) Ale dalej to mimo Waszej wygranej My rozdajemy karty :) super sezon :)
2
Głupoty wypisujesz. Ile już mogliśmy przerżnąć meczów w tym sezonie gdybyśmy do końca nie grali. Układa się tak a nie inaczej. Wczorajsza Wasza gra to klapa ale jak już pisałem w innym temacie, nie uznanie bramki to skandal i brak słów na takie postępowanie. Nie wiem jak to nazwać z mojej strony- "żenada" to za mało (obojętnie w jakiej lidze by się taka sytuacja przydarzyła). Rozumie Wasze rozgoryczenie bo gdyby Nam się to przytrafiło to bym kur***ał cały tydzień. O Simeone (nie czytałem tej wypowiedzi) to już lepiej nic nie pisać bo on ma swój świat. Meczu Sevilli nie oglądałem tak więc na temat tego sędziowania się nie wypowiem. Pozdrawiam.
0
Jasne. Mogliście się bardziej przyłożyć do meczu i tutaj nie ma żadnej wątpliwości, zagraliście słabo i cieszę się z tego wyniku ale nie uznanie takiego gola to skandal. Mam nadzieję że nam się takie coś nie przytrafi.
30
Masz rację. Mam wrażenie że nawet gdybyśmy wylosowali Was, to co niektórzy by jeździli po własnej drużynie z komentarzami typu "Mierdy znowu na farcie, trafili Nas w najgorszej formie, nawet jak nas przejdą to żaden powód do dumy dla nich" itp. itd. Jak to się mówi - "Jak nie staniesz dupa z tyłu". Pozdrawiam normalnych kibiców i życzę powodzenia z RSSS
6
"Panoćki" i Panie. Bez spiny. Jestem szczęśliwy bo nasza drużyna wyrwała 3 pkt. (chociaż sam kurw***ałem się jak pies aż żona poszła do domu :P wszystko przez te 2 minuty w naszym wykonaniu...) Brak słów na to co się stało.. Mimo wszystko - Głowa do góry. Sezon długi a Ramos to Ramos :) kochasz albo nienawidzisz :) My kochamy :))) Pozdrawiam i mimo wszystkiego co się dziś wydarzyło, życzę miłego wieczorku bo czy ja za Królewskimi jaki i Wy za swoimi to jest weekend a niestety poniedziałek tuż tuż... Wiecie nie... pracodawcy nie są ludźmi ;) Nie usłyszycie mnie już tutaj zapewne przez jakiś czas (jak bym się wypowiadał dzień w dzień...też dowaliłem... :P) tak więc Bardzo Wczesnych WESOŁYCH ŚWIĄT w gronie najbliższych Wam życzę :) Pozdrawiam jeszcze raz :)
1
Miejmy nadzieję że to nie będzie Eurowizja piłki nożnej tylko subiektywna ocena piłkarza. Poczekamy na mistrzostwa, ale mimo tego obecnego zamieszania, mimo że jest on Naszym "wrogiem" w terenie to zasłużył na ubranie się w garnitur i wyjście na podest. Gdyby nie on to mogło by być różnie. Zapewnił Barcy wiele punktów i to się liczy.
0
Nie pisz tak... Macie swoje święto dziś i brawa dla Was ale nigdy nie pisz tak o rywalu który miał w sercu klub.
1
Myślę że jest na dobrej drodze do jej zgarnięcia.
1
Wy macie kwiecień, my kilka miesięcy z Benkiem ;) nie masz co narzekać :) Brawa dla was.
0
Oby oby :P :D Po takim zwycięstwie to chyba już będzie kroplówka w szpitalu ;)
0
Świętujcie świętujcie :) Szkoda że tylko jeden punkt na tym zaważył ale i tak jestem dumny że odrobiliśmy aż tyle punktów :) Smacznego :)
1
Dokładnie :) Gratulacje jeszcze raz i przyszły sezon będzie dla Nas :) Upijcie się do nieprzytomności :) mam nadzieję że Nas też w przyszłym sezonie będą zanosić do domu :P :)
0
Akurat popijam piwko i słucham Waszych wypowiedzi po meczu na Eleven czy jak to się zwie ;)
0
Ale nerwówka była do końca i o to chodzi :) Pozdrawiam i mam nadzieję że w przyszłym sezonie też będziemy przeżywać taki horror :)
1
GRATULACJE ! Do zobaczenia w przyszłym sezonie :)
5
Zagraliście ze świetnie zorganizowaną drużyną. Wiadomo że to boli. No i widoczny spadek formy, ale na tym roku piłka nożna się nie kończy. My mamy teraz City. Mam nadzieję że na wyjeździe coś ustrzelimy. To nie jest wcale słaby przeciwnik. Nie mają nic do stracenia a tacy są najgorsi. Pozdrawiam i głowa do góry.
0
A ja przegrałem 100 zł bo dawałem na rewanż Naszych z Bayernem :P Chociaż przy naszym składzie liczyłem w sercu na Juve :P Kebab bardzo lubię :P zamienisz się? :P
0
Masz rację. To przy naszych brakach wymarzone losowanie, ale kto na Nas stawiał w rewanżu z Atletico? Gdy piłka w grze, wszystko jest możliwe.
0
Obawiam się dla Was, że Bayern rozegrał już najgorszy mecz w tej LM. Myślę że wasz Pep (bo zawsze z Wami mi się kojarzy ;)) już nie popełni tego błędu. My w tamtym roku też pokonaliśmy najlepszych i zdobyliśmy tytuł. Dziś oczywiście wam tego NIE życzę, ale mam nadzieję że jak zagramy w finale ( chociaż Juve to świetna taktyka i ten Pirlo ) to wszystko odbędzie się w sportowej walce i z żadnymi kontuzjami. Bez Was nie było by Nas. I na odwrót. Niech wygra najlepszy i przestańmy pisać głupoty o przekupionym losowaniu. Real i Barca to najlepsze drużyny i zawsze będą się powtarzały losowania. Raz z tym raz z innym. To nasze drużyny dyktują warunki. Dziś mieliśmy my szczęście? Oby. Juve jest nieprzewidywalne. Oby do zobaczenia w finale i niech wygra lepszy !
0
Świetne słowa. Każda drużyna ma swoje "smerfy marudy" i tych co mają do ostatniej minuty nadzieję na zwycięstwo. Życzę wam świetnego meczu ale co najważniejsze, to bez kontuzji ! Zdrowie jest najważniejsze.
0
Nie przesadzaj. Wszyscy nas widzieli za burtą po wylosowaniu Atletico.
0
Uff ale by były emocje. Ja jako kibic od x-leci Królewskich na trzeźwo bym tego nie oglądał :P
0
przy -50 śnieg nie pada...